Історія більшості іменитих компаній Європи, США та Азії – це історія багаторічного пошуку, помилок, розчарувань, злетів та падінь. Щодо цього нашим брендам, відносно молодим, пощастило більше. Вони мають перед очима досвід «гігантів» ринку, і навіть солідний запас перевірених технічних рішень. Але навіть спираючись на цю значну базу, стартувати на нашому ринку професійних тренажерів непросто – споживач консервативний і віддає перевагу компанії «з ім'ям». Тільки бездоганна якість продукції, відмінний функціонал та гідний дизайн дають шанс на успіх, і є компанії, які його не прогаяли.

Made in Ukraine. Тренажери для фітнесу, якими ми пишаємося
На сьогоднішній день, купити комерційні тренажери для фітнес-клубу в Україні пропонують лише кілька компаній. Серед них варто згадати добре відомі всім торгові марки InterAtletika, TopFitness, Wuotan, MV-Sport, BruStyle та Vasil. Ці фірми виробляють відмінне силове обладнання для фітнесу, пауерліфтингу, важкої атлетики та кросфіту, яке має попит по всій країні.

Професійні тренажери InterAtletika відомі вже не лише у нас – компанія є постійним учасником великих профільних форумів, і її продукція вже почала завойовувати європейський ринок. Виробник пропонує величезний вибір силового обладнання різного типу та класу, починаючи від бюджетних лінійок, простих та надійних, закінчуючи продукцією рівня VIP, що пропонує споживачеві максимальний рівень комфорту та ефектний дизайн. Тренажери преміум класу з України InterAtletika NRG чудово показали себе в елітних залах Києва, Дніпра, Харкова та Львова, а обладнання бюджетної лінійки InterAtletika Standart можна зустріти у десятках залів та клубів по всій країні.

Професійні тренажери для фітнесу: чи варто купувати вітчизняне?
Ми всі добре знаємо, що професійним тренажерам для фітнесу пред'являються особливо жорсткі вимоги. У зв'язку з цим, при виборі обладнання деякі споживачі стоять перед непростим рішенням – вибрати перевірений десятиліттями закордонний бренд чи довіритися молодій українській? У наших тренажерах покупців залучають, перш за все, три основні моменти:

Доступна ціна;
Швидка доставка;
Простий ремонт та обслуговування.
Список популярних переваг, як бачимо, не дуже великий. Це з тим, що власники клубів, роблять вибір, який завжди мають повне уявлення про продукцію наших компаній.

Не секрет, що основа будь-якого силового тренажера – це його масивна та міцна сталева рама. Саме цю частину обладнання особливо ретельно розглядають при виборі техніки для професійного застосування. Варто сказати, що Україна, незважаючи на існуючі економічні проблеми, залишається одним із найбільших у Європі виробників сталі. Можна впевнено говорити, що багато європейських брендів використовують для створення своєї продукції саме наш метал. Зварювання сталевих профілів у нас виробляється точно за такою ж технологією, як у Німеччині, Великій Британії та США, тому якість конструктивних частин обладнання для силових тренувань знаходиться на високому рівні.

Механічна частина тренажерів українського виробництва побудована здебільшого на комплектуючих імпортного виробництва. Це світова практика – найбільші бренди з Європи, Азії та США довіряють прецизійним підшипникам кочення та ковзання від японського концерну NSK та шведського SKF, а також авіаційним сталевим тросам американських виробників. Тож більшість механічних вузлів комерційних фітнес-тренажерів з України майже не відрізняються від закордонних. Для захисту від корозії та надання привабливого зовнішнього вигляду також використовуються лакофарбові матеріали європейських виробників.

Особливо варто зупинитись на дизайні наших тренажерів для фітнесу. Можна з гордістю констатувати той факт, що наші тренажери преміум класу часто перевершують імпортні аналоги із зовнішньої привабливості. Українські компанії не лише запозичують найкраще зі світового досвіду, а й активно створюють власні, ексклюзивні рішення, які високо оцінюються нашими та зарубіжними споживачами. Пов'язано це, в першу чергу, з гнучкістю наших виробників, які поки що не обтяжені величезними виробництвами, розкиданими по всьому світу. Наші компанії можуть підходити до процесу творчо та легко втілювати у життя незвичайні рішення, експериментуючи та дивуючи. Особливо добре це помітно за продукцією наймолодших брендів, таких як TopFitness.

Але головна позитивна відмінність наших тренажерів від імпортних – це простий та оперативний сервіс. Тільки український бренд може гарантувати виїзд спеціаліста безпосередньо від виробника, для вирішення тієї чи іншої проблеми, діагностики чи модернізації обладнання. Практично всі комплектуючі є на складах в нашій країні, тому їх ціна максимально демократична.

Підбиваючи підсумки, можна впевнено рекомендувати українські тренажери для фітнесу, як доступну і гідну альтернативу продукції зарубіжних компаній. Ви можете купити обладнання для свого фітнес-клубу або кросфіт центру, готелю чи залу реабілітації в компанії TOPFITNESS.UA. Ми пропонуємо відмінний вибір тренажерів InterAtletika, MV-Sport та Wuotan за цінами від виробника, з безкоштовною доставкою у Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Львів, Вінницю, Тернопіль, Запоріжжя та будь-яке інше місто України.