Навіщо інструктору з фітнесу, кросфіту чи будь-якому іншому виду спорту потрібна спеціальна тренерська освіта? Наведемо найпростіший приклад. Коли у вас виходить з ладу ноутбук, у вас, якщо ви самі не майстер з ремонту електроніки, є два основні варіанти: звернутися до знайомого умільця, який знає, як виконувати ремонт чи віднести комп'ютер до спеціалізованого сервісного центру. Якщо ваша техніка відносно нова і на гарантії, ви оберете другий варіант. Але чому, адже ваш знайомий має досвід і одного разу успішно поставив на ноги свій ноутбук? Все просто - ви цінуєте своє майно і хочете, щоб його відремонтували якісно люди з дипломом, професійними інструментами та з наданням гарантії.

Що можуть запропонувати тренери з освітою?
Наше тіло, не в приклад набагато дорожчий і тонший інструмент, ніж найсучасніший комп'ютер і хіба воно не заслужило на те, щоб його довірили кращим фахівцям? Хороший тренер із дипломом у Києві та інших містах України цінується дуже високо, оскільки більшість відвідувачів тренажерних залів прагнуть потрапити на заняття саме до них. Що має знати фахівець, який має спеціальну освіту?

Анатомію людського тіла, зокрема ключові основи біомеханіки;

Сучасні методики тренувань на силу, м'язову масу, витривалість, зниження ваги;

Дієтологію та принципи спортивного харчування, щоб уміти скласти раціон своїм підопічним;

Біохімію людського організму, а саме обмін речовин та принципи дії ендокринної системи;

Надання першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях;

Техніку безпеки роботи з тренажерами та іншим спортивним обладнанням.

Цей список далеко не повний, оскільки багато тренерів та інструкторів з фітнесу також знають кілька технік масажу, різні практики йоги і є фахівцями в нутріціології. Список навичок та вмінь, важливих для спортивного наставника, можна продовжувати дуже довго.

З огляду на все це можна зрозуміти, чому навіть атлети зі світовими іменами працюють із тренерами. До речі, досвідчений тренер з фітнесу, кросфіту, пауерліфтингу або бодібілдингу може виглядати набагато менш вражаюче, ніж підопічний і мати набагато менше спортивних досягнень. Все тому, що його спеціальність – професійна тренерська діяльність, а не робота спортивних рекордів.

Як знайти тренера зі спеціальною освітою?
Тепер ви напевно розумієте, навіщо цікавитись наявністю у тренера чи інструктора дипломів, посвідчень та сертифікатів. Але, як ми вже казали, досвідчений і знаючий наставник завжди на вагу золота і, щоб його знайти, треба чимало попрацювати. Сайт компанії TOPFITNESS.UA допомагає вирішити цю проблему та пропонує каталог професійних тренерів, у якому можна знайти потрібного вам спеціаліста.

У спеціальному розділі нашого сайту розміщена інформація про тренерів у Києві, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Кривому Розі, Миколаєві та інших містах України, які працюють у різних областях спорту. У нас ви знайдете виключно наставників зі спеціальною освітою, великим досвідом та відмінними відгуками.