Гумове рулонне покриття для тренажерного залу

Підлоги фітнес клубу або тренажерного залу – це частина приміщення, до якого висувається більше вимог, ніж до будь-яких інших елементів. Це не дивно, адже саме підлога сприймає навантаження від обладнання, меблів та людей, які перебувають усередині. Варто врахувати, що ці сили мають різний характер і можуть ставитися як до статичних, від нерухомих предметів, так і до динамічних, від переміщення відвідувачів, персоналу та спортивного інвентарю.

Чому підлога з гуми оптимальна для спорту

Підлогове покриття фітнес клубу - це та частина підлоги, яка безпосередньо контактує з негативними факторами і тому повинна мати цілу низку експлуатаційних властивостей. Якісне рулонне покриття з гуми, виготовлене спеціально для спортивних залів, відповідає всім необхідним вимогам:

  • Ударна міцність;
  • Стійкість до стирання;
  • Несприйнятливість до перепадів температур;
  • Вологостійкість;
  • Опірність хімічної агресії;
  • Еластичність;
  • Хороше зчеплення із взуттям;
  • Тепло- та звукоізоляція;
  • Відсутність відблисків.

Завдяки перерахованим особливостям, рулонні підлоги для фітнес клубів практичні, безпечні та забезпечують високий рівень комфорту як відвідувачам залу та персоналу, так і людям, які знаходяться у сусідніх приміщеннях. Фітнес клуб, розташований над офісними або торговими площами, може бути джерелом шуму та вібрацій, якщо вибір покриття для тренажерного залу зроблений неправильно. Гума в таких випадках – найкращий спосіб уникнути конфліктів із сусідами.

Практичність та безпека рулонних покриттів

Ми розглянули особливості, пов'язані з експлуатацією гумового рулонного покриття, але є ще одна сторона питання, що грає не менш важливу роль. Укладання, обслуговування та ремонт таких підлог не створює власникам жодних проблем і складно назвати матеріал, більш «приязний» щодо цього. Рулонні підлоги стелиться швидко та не вимагають від майстрів високої кваліфікації. Підготовчі роботи полягають у видаленні старих покриттів, чорновому вирівнюванні поверхні та її знепилюванню. Процес дуже схожий на укладання лінолеуму у великих приміщеннях і виконується без технологічного обладнання. При необхідності гумова підлога також легко знімається. Миється підлога звичайною водою з використанням побутових миючих засобів, що не містять їдких хімічних речовин.

Фірмові рулонні підлоги з гуми хімічно нейтральні і не виділяють токсичних хімічних речовин при змочуванні водою або нагріванні. Крім цього, варто особливо відзначити, що матеріал, з якого вони виготовляються, відповідає пожежним нормам, що діють у Європі та в Україні. В основі такого покриття лежить каучукова основа, яку додана для еластичності крихта з EPDM (етилен-пропіленового каучуку). Крихта ця також надає матеріалу колір, який може бути чорним, зеленим, синім, червоним або жовтим. Скріплені компоненти покриття полімерним складом, що розплавляє їх і робить єдиним цілим. Це сертифікована в усьому світі технологія, що відповідає найсуворішим санітарним нормам.

Як купити гумове рулонне покриття?

На вітчизняному ринку спеціальних оздоблювальних матеріалів можна знайти підлогу з гуми в рулонах для спорту різного типу, товщини та хімічного складу. Широко представлені продукти українського та зарубіжного виробництва, характеристики яких і ціни можуть відрізнятися. Щоб купити покриття для підлоги в тренажерний зал, звертайтеся до професіоналів, які багато років реалізують та укладають цю продукцію.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» пропонує своїм клієнтам тільки найкращі товари від виробника, за приємною ціною та з обов'язковою гарантією. За 14 років своєї роботи на ринку обладнання для фітнесу ми вклали кілометри рулонних підлог у залах, розташованих у різних містах країни. Ми реалізуємо випробуване в десятках фітнес клубів рулонне гумове покриття тренажерного залу, відгуки про який виключно позитивні. Щоб дізнатися більше про нашу продукцію, звертайтесь до менеджерів компанії за безкоштовною кваліфікованою консультацією. Ми працюємо по всій території України та готові доставити вам товар максимально оперативно до Києва, Дніпра, Житомира, Харкова, Кривого Рогу, Херсону або будь-якого іншого населеного пункту.