Виробник Spirit Fitness

Компанія була заснована в США в 1987 році і довгий час була американським виробником. Купити кардіотренажери Spirit Fitness могли лише жителі Сполучених Штатів і Канади, а за межами Північноамериканського континенту продукцію торгової марки майже не знали. Але все змінилося у 2005 році, коли бренд був викуплений корпорацією Dyaco International з Тайваню, а виробничі потужності, крім одного заводу в Арканзасі, перенесені до азіатського регіону. Нові власники торгової марки почали просувати її спочатку в Азії, а згодом вийшли на європейський ринок.

У 2010 році професійні кардіотренажери Spirit з'явилися в Україні, де недорогі, але ефективні та якісні моделі, які не встигли розгубити американський лоск, стали справжнім бестселером. Компанія не пошкодувала сил та засобів для ефектного входу на наш ринок – надала кільком великим українським операторам дилерство та буквально завалила споживачів функціональною, надійною та привабливою зовні технікою за сенсаційно низькими цінами.

Спеціалізація вирішує все: кардіо та нічого більше!

Провідні експерти фітнес-ринку вважають, що неймовірним успіхом Spirit Fitness має не в останню чергу свою вузьку спеціалізацію. Потужна компанія, що має дві фабрики на Тайвані та по одній у Китаї та США, не розпорошується як багато хто, намагаючись охопити величезний асортимент, а виробляє лише кілька видів ключових для фітнесу кардіо тренажерів. Що ж змушує власників комерційних залів та фітнес клубів вибрати кардіо тренажери Spirit серед величезної кількості пропозицій? Щоб зрозуміти причини популярності продукції тайванської фірми, варто зупинитися на її обладнанні.

Найбільш популярні кардіотренажери Spirit Fitness в Україні – це еліпсоїди. Компанія досягла великих висот у виробництві цієї техніки, використовуючи інноваційні технології та бездоганно якісні матеріали. При цьому, бренд залишається досить консервативним щодо компонування своїх орбітреків – вони мають виключно передній привід. Це рішення дає можливість трохи зменшити довжину тренажера, але головне – це найбезпечніший з погляду біомеханіки варіант. Користувач отримує можливість переміщати ступні максимально природно за будь-якого обраного ним глибини кроку.

Ще однією важливою особливістю професійних орбітреків Spirit можна вважати авторську технологію Extra-Smooth, яка використовує так званий Q-фактор. Під цим терміном розуміють ретельно розраховану відстань між внутрішньою частиною педалей 9 см, що гарантує правильну постановку стопи в режимі тренування. Медики повністю згодні з інженерами Spirit, тому що добре відомо, що чим ближче один до одного педалі, тим менше шансів травмувати зв'язки та суглоби.

Бігові доріжки Spirit Fitness – одні з найпоширеніших у фітнес клубах Києва, Харкова, Львова та Дніпра кардіотренажерів. Особливого кохання вони заслужили тим, що ставлячись за всіма ознаками до преміального класу, мають цілком демократичну ціну. Особлива "фішка" бігових доріжок цієї фірми - унікальне кріплення мотора, що забезпечує постійний плавний натяг бігового полотна. Варто відзначити і добре продуману вентиляцію моторного відсіку, яка не дає агрегату перегрітися та збільшує його робочий ресурс у 1,5-2 рази.

Велотренажери та професійні спинбайки Sptrit – це витривалі «роботяги», виготовлені з розрахунком на найінтенсивніший трафік у залі. Високоякісні прецизійні підшипники, що не обслуговуються, сталеві тривимірні рами, посилені механізми з литими деталями, роблять симулятори їзди на велосипеді максимально надійними і невибагливими. Особливо варто відзначити електронні модулі горизонтальних велотренажерів, які виробник оснащує 10-дюймовими дисплеями TFT. Крім якісного відображення параметрів тренування, комп'ютерний модуль може запропонувати підключення до всесвітньої мережі через Wi-Fi та перегляд відео на YouTube, а також використання соцмереж Twitter та Facebook!

Картинки по запросу "spirit ct800"

Шукаєте де купити кардіотренажери Spirit?

Якщо ви ще не стали власником обладнання від тайванського бренду, то зараз саме час виправити становище! Професійні кардіотренажери Spirit Fitness в Україні офіційно представляє компанія ТОВ «ТопФітнес». Ми працюємо в Україні вже понад 14 років та майже з перших днів свого існування пропонуємо нашим клієнтам техніку цього бренду. Вибирайте бігову доріжку, орбітрек або спинбайк прямо зараз і ми запропонуємо вам ціни, від яких ви не зможете відірватися. Крім цього, ми доставимо кардіотренажери Spirit до Києва, Запоріжжя, Черкаси, Вінниці чи Ужгорода абсолютно безкоштовно!