Перед сучасною людиною, яка прийняла тверде рішення розпочати займатися спортом, відкриваються неймовірно широкі можливості. Сьогодні знайти вид фізичних навантажень відповідно до побажань, фізичної підготовки та медичних показань може практично кожен. Тільки тренування з персональним тренером у фітнес клубі представлені десятками різних напрямків, починаючи від найекстремальніших, таких як кросфіт та пауерліфтинг, закінчуючи щадними, наприклад, стрейч-аеробікою та йогою.

Тренажерні зали з професійним обладнанням та кваліфікованими інструкторами є у кожному місті. Як знайти персонального тренера з фітнесу та інших видів спорту ми розповімо наприкінці нашої статті, а зараз давайте розберемося, що може нам дати спорт і що нам потрібно, щоб отримувати від нього користь сповна.

Фітнес
Регулярні тренування з фітнесу – це класичний спосіб вирішити проблему зайвої ваги, наростити масу м'язів і отримати фігуру своєї мрії. Крім цього, силові та кардіо вправи цього виду спорту зміцнюють серцево-судинну систему, збільшують обсяг та ефективність легень, прискорюють метаболізм та нормалізують гормональний баланс. Крім цього, заняття у тренажерному залі з тренером, який знає свою справу, гарантують підвищення тонусу та покращення настрою.

Кросфіт
Якщо ви вже маєте солідний досвід тренувань з вагами і готові піддати себе справжньому випробуванню на міцність, то на вас чекають суворі, але доброзичливі тренери з кросфіту. Персональні заняття з наставником у кроссфіт-зоні зроблять із вас справжнього супермена. Крім всіх благ, які може вам подарувати звичайний фітнес, ви отримаєте ще й неймовірну витривалість та вибухову силу. Вже через кілька місяців занять із досвідченим коучем, ви зможете здивувати друзів своїми фізичними можливостями, яких вони від вас не очікували. Щоправда, варто відзначити, що кросфіт «заходить» далеко не всім – надто вже високі навантаження.

Аеробіка
У світі існує безліч різновидів аеробіки і нові напрями цього виду спорту з'являються чи не щодня. Цей спорт – відмінний варіант для тих, хто не хоче або не може піднімати тяжкості, але при цьому мріє отримати осину талію, точену фігуру та граційність рухів. У залах аеробіки можна знайти види тренувань, які підійдуть як дітям, так і людям похилого віку. Ще один безперечний плюс - тренування з аеробіки в спортивному залі, на вулиці або вдома вимагають мінімум обладнання. Як правило, це килимок-каремат, легкі гантелі чи обтяжувачі та гімнастична палиця.

Йога
Ті, хто серйозно займаються йогою, упевнені, що це не спорт, не гімнастика, не оздоровча практика і навіть не філософська течія, а особливий спосіб життя. Зрозуміло, ніхто не змушує вас зрікатися мирських радостей і проводити свої дні в медитаціях – ви відчуєте дивовижний результат, навіть якщо просто присвячуватимете вправ пару годин на тиждень. Схуднути за допомогою йоги? Просто! Це звучить дивно, але втрачати кілограми можна просто удосконалюючи гнучкість тіла та практикуючи особливі методики дихання!

Але будь-яке з цих добрих починань може бути затьмарене найпрозаїчнішим питанням – де знайти досвідченого персонального тренера у Києві, Харкові, Дніпрі та будь-якому іншому місті України. Цілком ясно, що фахівців найвищого рівня в будь-якому виді спорту сьогодні достатньо, але як з ними зустрітися? Компанія ТопФітнес – найбільший в Україні постачальник професійного спортивного обладнання, тепер допомагає не лише власникам фітнес-центрів та тренажерних залів, а й їхнім клієнтам. Ми створили сервіс «Каталог тренерів України», де кожен бажаючий, абсолютно безкоштовно, може отримати актуальну інформацію про найкращих спортивних наставників свого міста.

У нашому каталозі ви знайдете перевірені дані про тренерів, які спеціалізуються в різних видах спорту та мають профільну освіту. Ви зможете дізнатися про основні напрямки діяльності коуча, про його спортивні досягнення, додаткові послуги та багато іншого. Також в обліковому записі тренера ви знайдете його фотографії та посилання на сторінки в соцмережах та персональні сайти. Вам залишається тільки зробити вибір і зв'язатися з вибраним наставником, використовуючи контактні дані з його профілю.