Завжди пошук фітнес клубу або басейну завжди був завданням непростим і потребує часу і сил. Найчастіше, щоб визначитися із залом, доводилося побувати в кількох із них, щоб оцінити обладнання, обстановку та дізнатися про послуги, що надаються. Це найбільш ефективний спосіб вибору, але він, на жаль, підходить не всім. Початок тренувань може відкладатися на невизначений час у зв'язку з браком часу для вирішення організаційних питань, а дехто взагалі встигає охолонути до цієї ідеї.

Чому саме наш каталог?

Тепер, коли є каталог спортивних об'єктів України, пошук фітнесу клубу, тенісного корту, залу боротьби або басейну може бути виконаний максимально швидко. Ми пропонуємо інформацію про об'єкти різного призначення, з детальним їх описом та фотографіями. З каталогу ТопФітнес ви можете дізнатися:

  • Які комерційні спортивні зали та басейни знаходяться у вашому місті та їх точна адреса;
  • Повний перелік послуг, які надають спортивні заклади;
  • Інформація про рівень комплектації об'єкта тренажерами та іншим обладнанням;
  • Дані про тренерський склад залу – знайти особистого тренера тепер стало ще простіше;
  • Види абонементів та ціни на них;
  • Інформація про акції;
  • Посилання на сайт та облікові записи в соціальних мережах;
  • Режим роботи.

Щоб інформація про фітнес клуби Києва, Дніпра, Харкова, Львова чи Кривого Рогу була максимально наочною, опис кожного об'єкта супроводжується якісними фотографіями, які дозволяють повною мірою оцінити не лише обладнання та інтер'єр, а й атмосферу зали, що є дуже важливим при виборі. Пошук за каталогом організований просто та ефективно – для ознайомлення з найближчими об'єктами, потрібно лише ввести в спеціальне поле назву вашого міста.

Як потрапити до каталогу спортзалів та басейнів ТопФітнес?

Розмістити опис тренажерного або кросфіт залу, залу боротьби або басейну ви можете у розділі «Клуби» нашого сайту. Натиснувши на кнопку Додати клуб/зал, ви побачите коротку форму зв'язку, в якій потрібно вказати ваше ім'я, телефон і місто, де ви знаходитесь. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом та розкажуть, що потрібно для того, щоб ваш фітнес клуб з'явився на нашому сайті.

Компанія TOPFITNESS.UA - один із найбільших постачальників професійного обладнання для фітнесу та кросфіту в Україні. Щодня наш сайт відвідують тисячі користувачів мережі, що так чи інакше пов'язані зі спортом. В даний час ресурс пропонує не тільки величезний каталог тренажерів та аксесуарів від відомих світових брендів, але й інформацію про тренерів та інструкторів, а також блог, в якому регулярно розміщуються статті про тренувальні програми, правильне харчування, вибір обладнання та одягу для занять спортом та багато іншого інше. Усе це приваблює цільову аудиторію, що з людей, зацікавлених у своєму фізичному вдосконаленні. Тому інформацію про фітнес клуби в каталозі швидко знаходять ті, кому вона потрібна.