ТопФітнес – національний постачальник фітнес обладнання України!

Компанія ТОВ «Топфітнес» успішно працює в Україні вже 14 років. Нас знають як відповідального та досвідченого постачальника обладнання для фітнесу, пауерліфтингу, кросфіту та реабілітації. Але, поза всяким сумнівом, наш основний напрямок – це професійні тренажери для фітнесу, а також оснащення тренажерних залів «під ключ». Ми знаємо, як зробити комерційний фітнес-клуб затребуваним у клієнтів – за роки роботи ми успішно реалізували майже дві сотні проектів різного рівня складності по всій території країни.

Тренажери від провідних світових брендів

Кількість брендів, які постачають свою спортивну техніку в Україну, зростає з кожним роком. Але ваш тренажерний зал, поза всяким сумнівом, заслуговує на найкращі пропозиції. ТОВ «ТопФітнес» співпрацює з перевіреними часом вітчизняними та зарубіжними виробниками, які випускають комерційні тренажери для фітнесу найвищого класу. У наших каталогах представлені моделі від таких авторитетних компаній:

  • Impulse Fitness (Тайвань);
  • SportsArt (США);
  • Concept2 (США);
  • Gymost (Китай);
  • InterAtletika (Україна);
  • Spirit Fitness (США);
  • Assault Fitness (США);
  • Wuotan (Україна);
  • Matrix Fitness (США).

Ми отримуємо продукцію безпосередньо у виробників або їх офіційних дилерів, тому гарантуємо оригінальне походження не тільки кожного апарата, а й кожної деталі. Наші ціни на тренажери преміального класу та бюджетні моделі – найкращі в країні. Усі тренажери забезпечуються офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням по всій території України.

Обладнання від «ТопФітнес»: йдіть у ногу з часом

Не секрет, що будь-яка техніка з часом старіє і втрачає свою актуальність у споживача. Стосується це і професійних тренажерів. В умовах серйозної конкуренції успішно працюють лише фітнес-клуби, які пропонують найбільш передове обладнання, створене відповідно до світових стандартів та актуальних тенденцій ринку. Зовсім не обов'язково це найдорожчі тренажери – індустрія за останні роки стала дуже гнучкою і більшість виробники пропонують відразу кілька лінійок продукції, починаючи від бюджетної та закінчуючи VIP-класом.

Компанія ТОВ «Топфітнес» завжди була в авангарді вітчизняного комерційного фітнесу. Ми уважно стежимо за тенденціями, що з'являються в світі, і пропонуємо споживачам нашої країни тільки найфункціональніші, комфортніші, безпечніші і бездоганні з погляду дизайну варіанти. Наші менеджери уважно стежать за появою перспективних новинок, тому ми одними з перших в Україні почали пропонувати нашим клієнтам професійні кардіотренажери Concept2, які сьогодні можна вважати класикою фітнесу.

Щоб бути в курсі всіх подій, ми відвідуємо галузеві виставки у різних куточках світу, а також працюємо безпосередньо з виробниками обладнання для фітнес-клубів на інформаційному рівні. Це дає можливість компанії «ТопФітнес» максимально оперативно реагувати на появу цікавих та корисних моделей та одними з перших організовувати їх постачання у вітчизняні зали.

Професійний сервіс

Комплектація сучасного фітнес-клубу – робота для досвідчених спеціалістів. Правильний вибір кількості та типу силових та кардіотренажерів, забезпечує оптимальний баланс у роботі зали та гарантує, що жоден відвідувач не буде розчарований тренуванням. Фахівці ТОВ «ТопФітнес» пропонують послуги комплектації фітнес-клубів будь-якого типу, з ефективним розташуванням тренажерів відповідно до конфігурації приміщення та розподілу потоків відвідувачів.

Також ми готові виконати комплектацію фітнес-клубу «під ключ». Наші досвідчені фахівці визначать оптимальний набір тренажерів для вашої зали та запропонують кілька варіантів, починаючи від бюджетного виконання та закінчуючи преміум-класом. Ми можемо запропонувати не тільки тренажери та аксесуари для фітнесу, але й обладнання для будь-яких силових видів спорту, для єдиноборств, а також сучасні спортивні покриття зі спеціальної екологічної гуми.

Компанія ТОВ «Топфітнес» пропонує не просто постачання обладнання для фітнесу, а комплексну послугу. Ми не тільки допомагаємо нашим клієнтам зробити правильний вибір, але й забезпечуємо повний супровід покупки, від доставки в будь-яку точку країни, до складання та налаштування на території клієнта. За потреби ми навіть навчаємо персонал замовника роботі з тренажерами та їх обслуговування!