Чому заняття з тренером дають результат?

Кожен, хто збирається почати займатися фітнесом, кросфітом або будь-яким іншим силовим видом спорту, ставить собі питання – чи потрібен тренер чи краще займатися самостійно. Найчастіше ключовим моментом стає фінансове питання – послуги професійного тренера – потрібно оплачувати. Тим не менш, ми впевнені, що займатися потрібно обов'язково з тренером і особливо це стосується новачків. Тренування з досвідченим наставником приносять швидкі та відчутні результати, і ми зараз розповімо чому.

Ми пропонуємо 5 головних причин, чому вам варто розпочати свій шлях у світ спорту саме з тренером. Насправді їх набагато більше, але для того, щоб ухвалити правильне рішення, цього топ-5 позитивних моментів цілком достатньо.

Мотивація

Добре відомо, що без правильної мотивації навіть найрішучіший настрій з часом може зникнути. Змусити себе йти у фітнес клуб після роботи буває дуже непросто – хочеться пошкодувати себе і всього один-два рази пропустити. Як показує сумний досвід, саме з таких потурань і закінчується «спортивна кар'єра» більшості людей. Якщо ж ви домовилися тренуватись у залі з фітнес-тренером, то це дисциплінує. Ваш персональний наставник і партнер з тренувань спеціально виділив для вас час і чекає - ви ж не хочете його підвести?

Ефективність тренувань

На жаль, не рідко трапляються ситуації, коли місяці стомливих занять у залі дають мізерний результат. Це лише означає, що тренувальний процес побудований неправильно, техніка виконання вправ «кульгає», а навантаження підбираються неправильно. Заняття з персональним тренером позбавляє цих неприємностей - професійний атлет точно знає, що потрібно вашому тілу і якнайшвидше прийти до наміченої мети. Так, той факт, що вашу роботу на тренажерах або з вільними вагами контролюють, не повинно вас бентежити. У цьому немає нічого соромного – найвідоміші спортсмени планети потребують виконання вправ у контролі з боку. Ми не бачимо себе з різних ракурсів, а у фітнесі це дуже важливо.

Безпека

Майже кожен, хто самостійно тренується, рано чи пізно стикається з травмами. Вони можуть бути зовсім несерйозними на перший погляд, але обов'язково нагадають про себе в майбутньому, особливо якщо повторюватимуться. Робота у фітнес-клубі з персональним тренером – це чудова можливість не ризикувати своїм здоров'ям та не розпочинати нове життя з навчання на власних гірких помилках. Хороший тренер попередить травму та детально розповість, як її уникнути у майбутньому.

Вирішення проблем та турбот

Коли ви тренуєтеся самостійно, радість від фізичних занять дещо затьмарюється організаційними питаннями. Погодьтеся, що постійні думки про правильне харчування, тренувальний план, режим та інші речі можуть втомити будь-кого. Правильний вибір персонального тренера з фітнесу відразу робить життя простіше, а тренування приємніше. Ви прямуєте до зали, твердо знаючи, що хтось уже подбав про те, щоб ваше заняття було максимально продуктивним. Пориньте в тренування і залиште складні та відповідальні завдання професіоналу – він точно вирішить їх краще, ніж ви.

Економія коштів

Так, все вірно – ціна на послуги фітнес тренера у Києві, Харкові, Дніпрі чи Кривому Розі непорівнянна з витратами, які ви можете понести, розраховуючи лише на свої сили. Навіть якщо не говорити про дороге відновлення після травм, витрат у недосвідчених атлетів хоч греблю гати. Неправильний підбір дієти, помилки при виборі спортивного харчування, придбання абсолютно непотрібних у тренажерному залі пристосувань та аксесуарів – це викинуті на вітер гроші. Вирішивши найняти тренера, ви отримуєте ідеального порадника у справі раціонального витрачання бюджету, виділеного на оздоровлення та покращення фізичної форми. Фахівець у галузі фітнесу поряд з вами – це точно не марна інвестиція!

Ви ще не визначились із вибором? Шукайте свого тренера з фітнесу та кросфіту в каталозі на сайті компанії TOPFITNESS.UA - ми познайомимо вас із найкращими майстрами своєї справи в Україні!