Презентація Impulse Exoform

Часи, коли відвідувачі тренажерних залів були вже раді, коли їм пропонували не кустарне обладнання, а виготовлене на заводі, давно минуло. Зараз клієнти готові платити за ефективні, безпечні та естетичні тренажери та вибір у них є завжди. Якщо ви хочете, щоб ваш фітнес клуб був поза конкуренцією, придбання професійної силової техніки преміум-класу Impulse Exoform стане найдоступнішим способом досягти бажаної мети.

Що пропонує преміальна серія Impulse Exoform?

Тренажери Impulse Exoform від всесвітньо відомого китайського бренду Impulse Fitness – це обладнання для всіх груп м'язів, яке здатне стати основою силової зони фітнес-клубу, готельного тренажерного залу, спортивної бази, санаторію чи реабілітаційного центру. Основними перевагами цієї техніки можна назвати:

  • Надійну раму із овальних сталевих труб із товщиною стінки 3 мм, виробництва USA LOOS (США), зварену плоским швом;
  • Опорні підшипники прецизійного типу фірми NSK (Японія);
  • Вантажоблокова система функціонує завдяки комбінації авіаційного тросу та кевларового ременя. Це поєднання забезпечує системі вантажопідйомність до 1800 кг;
  • Рукоятки з литого термопластика, що перешкоджає ковзанню і мають ергономічну форму;
  • Поліуретанове заповнення сидінь з вивіреною анатомічною формою;
  • Акрилові кожухи, що закривають потенційно небезпечні вузли тренажерів;
  • Ефективна система знешумлення та усунення вібрацій, що використовує амортизатори з гуми, тефлонові втулки ковзання та накладки на ніжки тренажерів;
  • Магнітні замки для фіксації вибраної користувачем ваги, що виключають випадкову втрату пластин;
  • Великий вибір регулювань, які допоможуть налаштувати комерційний тренажер Impulse для використання відвідувачами з різними параметрами тіла та фізичними можливостями. Адаптація реалізована з використанням , а всі рукоятки регулювань знаходяться в доступних логічних місцях і позначені помаранчевим кольором.

Ну і, не можна не сказати про важливу для багатьох опції - лічильник повторень. Це електронне табло на кожусі тренажера, що інформує користувачів про хід заняття та допомагає не збитися під час виконання вправ. Крім цього, для кожної моделі виробник передбачив безліч приємних дрібниць – тримачів для пляшок та гаджетів, а також вішалок для рушників.

Величезний ресурс та економне обслуговування

Багато експертів рекомендують купити професійне обладнання Impulse Exoform для тренажерної зали з максимально високим трафіком. На відміну від техніки з преміальних лінійок інших виробників ці тренажери можуть експлуатуватися в несприятливих і навіть критичних умовах. При створенні обладнання, експерти заводу Impulse Fitness ретельно випробовують досвідчені зразки, піддаючи їх дії підвищеної вологості, ударам, перевантаженням механічних вузлів і навіть краш-тестування.

Підшипники, блоки та троси тренажерів не вимагають змащування. Опори кочення та ковзання NSK відносяться до закритого типу підшипників і змащуються тільки раз, на заводі – гумометалеві ущільнення утримують мастило, не даючи йому витікати та забруднюватися. Це продовжує безремонтний термін служби апаратів серії як мінімум у 2-2,5 рази. Метал рами та інших частин тренажерів цієї серії покритий порошковою фарбою, що міцна і не вигорає на сонці.

Саме тому тренажери преміум класу Імпульс Екзоформ отримують збільшену гарантію 3 роки на механізми та 1 рік на трос та оббивку. Що ж до легендарної звареної роботами рами тренажерів, то вона має гарантію на весь термін використання обладнання.

За всіх переваг замовити в Україні тренажери VIP-класу Impulse Exoform можна за реальною, демократичною ціною. Компанія ТОВ ТопФітнес пропонує купити це та багато іншого професійне обладнання для фітнесу і кросфіту з офіційною гарантією від виробника та безкоштовною доставкою до Києва, Одеси, Харкова, Хмельницького, Кривого Рогу, Маріуполя та взагалі до будь-якого населеного пункту нашої країни.