Професійні лінії обладнання ІнтерАтлетіка

Визначившись із концепцією майбутнього тренажерного залу, клієнт нашої компанії може підібрати обладнання для фітнес клубу, яке ідеально підійде за функціональністю, дизайном та, зрозуміло, за ціною. Наша компанія пропонує такі лінії продукції від відомого українського виробника:

InterAtletik Gym Stantard (ST)

Силове обладнання цієї серії відноситься до малої комерційної лінії, що випускається концерном InterAtletika (InterAtletika) і має відмінні експлуатаційні характеристики та оригінальний зовнішній вигляд. Споживачів у цьому устаткуванні приваблює, перш за все, оптимальне співвідношення розумної ціни та високої якості, яке помітне у найменших деталях. З недоліків лінійки тренажерів InterAtletik Gym Stantard (ST) слід згадати лише стандартний білий колір конструкції рами, який, втім, можна замінити будь-якою іншою, з подорожчанням обладнання на 5%. Комплектація тренажерного залу площею близько 150 м2 цим обладнанням можлива навіть за скромного бюджету 200-250 тисяч грн.

InterAtletik Gym Business (BT)

Сама назва цієї лінії професійного обладнання говорить про його високий, представницький клас. Відмінність обладнання для тренажерного залу InterAtletik Gym Business (BT) від Standart (ST) полягає в дизайні пристроїв. Тренажери бізнес-класу оснащені повним захистом вантажного блоку, а також мають широку гамму кольорів, доступну для замовлення без подорожчання обладнання.

InterAtletika X-Line (X) та X-Line Restyling (XR)

Обладнання для тренажерного залу, орієнтоване на професійне використання, InterAtletika X-Line та X-Line Restyling розроблено для залів середнього цінового сегменту та по праву вважаються «золотою серединою» серед лінійок комерційного спрямування. Ці дві лінії не мають суттєвих конструктивних та зовнішніх відмінностей – вони мають лише різний колір оббивки м'яких елементів та виконання захисного кожуха вантажоблоку. Серія XR пропонується з комбінованим покриттям спинок та сидінь, а лінія X – з однотонною. Тренажери X-Line Restyling мають більш зручний для обслуговування вантажного блоку кожух захисту, що залишає відкритим напрямні, якими переміщуються ваги.

InterAtletika NRG (N)

Обладнанням з лінійки InterAtletika NRG (N) часто комплектуються тренажерні зали готелів. У готельному бізнесі, щоб отримати заклад додаткової зірки, нерідко потрібно обладнати фітнес-зону для некомерційного використання. Функціональність, конструкція та дизайн тренажерів цієї серії дуже близькі до обладнання відомого у всьому світі бренду Impulse Max, але при цьому ціна продукції від ІнтерАтлетику суттєво нижча. Тренажери цієї серії мають всі ознаки техніки преміум-класу: овальний профіль рамних конструкцій, покращену ергономіку та безліч деталей, що забезпечують користувачам комфорт та безпеку.

InterAtletika VERTI (V)

До популярної серії професійного обладнання для фітнес-клубів InterAtletika VETRI (V) увійшли пристрої, призначені для тренувань з вільними вагами, а також лави та стійки різного типу та призначення. Моделі з лінійки VERTI отримали комфортні та безпечні анатомічні сидіння, що забезпечують природне положення тіла під час виконання будь-яких вправ, а також ефектний ультрасучасний дизайн. Посилена конструкція рами, виготовленої з профілю збільшеної товщини, дозволяє рекомендувати професійні тренажери серії VERTI для фітнес-залів з найінтенсивнішим потоком клієнтів.

Що ми пропонуємо?

Купити відмінне обладнання для тренажерного залу від відомого бренду InterAtletika (Інтер Атлетика) з довічною гарантією на рамні конструкції, ви можете в компанії ТопФітнес. Вибравши нас, ви отримаєте професійну допомогу у виборі концепції та виборі оптимального комплекту обладнання для Вашого фітнес клубу. Ми надамо найвигідніші цінові пропозиції, а також забезпечимо кваліфікований сервіс з організації доставки та монтажу тренажерів. У нас ви зможете побачити, як виглядатиме Ваш майбутній зал з обладнанням тієї чи іншої серії – ми виконуємо 3D-візуалізацію відповідно до планування вашого приміщення та узгодженого комплекту пристроїв. Окрім цього, ТОВ «ТопФітнес» проведе навчання Вашого персоналу використання та обслуговування професійних тренажерів. Всі продукти, придбані у нас, забезпечується повним гарантійним та після гарантійним обслуговуванням на всій території нашої країни.

Ми понад 10 років працюємо на ринку України, і як експерти у своїй справі можемо рекомендувати Вам придбати професійне силове обладнання вітчизняного виробництва від InterAtletika (Інтер Атлетика). За якість – ручаємось!
Замовити обладнання Інтер Атлетика, ви можете в онлайн режимі, оформивши замовлення на нашому офіційному сайті TOPFITNESS.UA або зв'язавшись з нами за номером (097)977-07-17. Звертайтесь до нас прямо зараз і ми гарантуємо, що Ви отримаєте максимально цікаву пропозицію, яка Вас обов'язково зацікавить!