Гребні тренажери для фітнес клубу

Професійні гребні тренажери: особливості та відмінності

  • Електромагнітний механізм, що забезпечує плавно регульоване навантаження у широкому діапазоні;
  • Міцна рама, виготовлена з легованих сплавів та розрахована на серйозні навантаження;
  • Широкий вибір тренувальних режимів;
  • Наявність датчиків серцевого ритму та системи підрахунку спалених калорій;
  • Інформативний дисплей LED;
  • Ергономічні сидіння та рукоятки, що забезпечують комфорт при використанні пристрою.

Гребні тренажери від компанії ТОВ «ТОПФІТНЕС»

Спортивний гребний тренажер є популярним фітнес-обладнанням та за своєю ефективністю може змагатися з більшістю інших пристроїв для розвитку м'язового корсету. Тренажер гребна тяга активно впливає на м'язи рук, спини, преса та ніг, а крім цього позитивно впливає на серцево-судинну та дихальну системи. Також популярні ці пристрої у тих, хто поставив перед собою позбутися зайвої ваги і стати стрункішою. Саме тому в сучасних фітнес-залах тренування на гребному тренажері дуже популярне і цей пристрій обов'язково має бути у складі комплекту обладнання будь-якого клубу та оздоровчого центру.

До сучасних тренажерів гребної тяги, що експлуатуються в умовах атлетичних залів та фітнес-клубів, висувається ціла низка вимог. Від пристроїв аматорського рівня, що придбаваються для домашнього використання, ці вироби відрізняються такими ключовими особливостями:

Електромагнітний принцип дії – одна з неодмінних умов для гребних тренажерів, які використовуються у фітнес-клубах. Важливими плюсами такого пристрою є можливість плавно регулювати тренувальні навантаження, високу витривалість та невибагливість в обслуговуванні. Крім цього, пристрої такого типу під час роботи видають менше шуму, ніж їх механічні аналоги.

Електронні системи, якими оснащені магнітні гребні тренажери професійного рівня, дають змогу з максимальною точністю виставляти навантаження та лімітувати час тренування.

В наші дні в Україні є чимало місць, де для фітнес-клубу гребний тренажер можна купити швидко і недорого. Але для того, щоб отримати максимально якісне обладнання та найкращий сервіс, краще працювати з компаніями-лідерами. ТОВ «ТОПФІТНЕС» постачає якісне обладнання до тренажерних залів та клубів нашої країни вже понад 10 років. Ми пропонуємо пристрої професійного класу, що відповідають найсуворішим вимогам функціональності та безпеки. У нашому асортименті представлені гребні тренажери, випущені відомими у нас у країні та світі виробниками спортивного обладнання. Менеджери компанії завжди готові допомогти з вибором гребного тренажера відповідно до вимог клієнта та бюджету покупки.

Придбаний у нас гребний тренажер, ціна якого прийнятна, а якість завжди на висоті стане надійною підмогою в процесі тренувань як для професійних атлетів, так і для любителів. Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС» працює безпосередньо з виробниками тренажерів, тому ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну продукцію за оптимальною ціною. Всі моделі, представлені у нас на сайті, є в наявності на складі компанії та їх поставка може бути здійснена у найстисліші терміни. Устаткування, придбане у нас, має офіційну гарантію та підлягає сервісному обслуговуванню та ремонту на всій території нашої країни.