Види гантелей для професійного використання

Сьогодні купити гантельний ряд в Україні дуже просто. Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС» пропонує відмінний вибір цього обладнання для комерційного використання у тренажерних залах та фітнес клубах різного рівня. Купуючи обладнання для залу, потрібно розглядати гантелі двох типів:

  • Розбірні, що мають знімні диски;
  • Цілісні, представлені двома варіантами: литі, набірні цілісні.

Також компанії, що випускають спортивне обладнання, пропонують вибір матеріалів, які використовуються при виготовленні гантелі. І тут, під час виборів роль грає як естетична складова, безсумнівно важлива при комерційному використанні залу, а й практичні характеристики. Гантельний ряд хромований виглядає чудово, але покриті гумою снаряди можуть бути кращими в тому випадку, якщо необхідно знизити рівень шуму. Крім цього, гумовий ряд гантель допоможе продовжити термін служби підлогового покриття. При цьому не варто забувати, що гантелі з металу довговічніші і їхня вага завжди залишається номінальною, у той час як снаряд з покриттям з часом втрачає частину своєї маси завдяки природному зносу верхнього шару.

При комплектації комерційного залу вільними вагами, краще купити гантельний ряд як з цільнолитих снарядів, так і з розбірних гантелей. Литі моделі добре підходять у тому випадку, якщо тренувальний процес побудований на використанні фіксованих ваг, що змінюються з певним кроком. Розбірні гантелі незамінні, коли атлету потрібно точно дозувати навантаження або працювати з максимальними вагами, додаючи потроху обтяжувачі.

Як правильно вибрати гантельний ряд

В асортименті серйозних виробників професійного обладнання для тренажерних залів можна знайти безліч варіантів гантельних рядів. Оптимальним варіантом можна вважати наявність 25-30 пар снарядів із кроком ваги від 1 до 2,5 кг. Відіграє роль при виборі та спеціалізація залу. Якщо ряд купується в клуб, де основний контингент є змішаним або складається здебільшого з чоловіків, у комплекті повинні бути гантелі вагою від 0,5 до 50 кг включно з кроком не більше 2,5 кг. Для жіночих клубів діапазон ваг, як і їхній крок, можна знизити вдвічі. Жіночий гантельний ряд може закінчуватися снарядами вагою 25 кг.

Переваги гантельного ряду

Гантельний ряд - це не тільки відмінна можливість точно підібрати навантаження в тій чи іншій вправі, але і хороший спосіб уникнути вимушених простоїв, які, на жаль, іноді виникають у залах з великою кількістю відвідувачів. Якщо снаряди потрібного для підходу ваги зайняті, можна використовувати гантелі на 2 кг важче або легше. Також ряд вільних ваг дозволяє максимально швидко змінювати ваги в процесі тренування, не вдаючись до розбирання гантелі. Це економить не тільки час, а й сили, що тренується. Точний підбір ваги для вправи також може бути досягнутий лише з використанням гантельного ряду.

Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС» - це відповідальний постачальник професійного обладнання для фітнес-клубів та тренажерних залів. Ми пропонуємо гантельні ряди з суцільнолитих та розбірних снарядів від відомих виробників. Висока якість, відмінний дизайн, ретельно продумана ергономіка наших товарів, напевно, буде оцінена відвідувачами вашого залу.