Як влаштовані мультистанції?

Представлені на ринку фітнес-продукції мультистанції – це силові тренажери, розраховані на виконання вправ на різні групи м'язів. Щоб забезпечити високу функціональність, виробники включають до цього силового обладнання різні модулі. Найчастіше конструкція тренажера передбачає виконання трьох основних видів вправ:

  • Жими у різних положеннях;
  • Тяги, горизонтальні та вертикальні;
  • Зведення та розведення рук та ніг.

Крім цього, деякі моделі включають спортивні снаряди для роботи з власною вагою, такі як бруси та турнік.

Модулі, що входять до складу багатофункціональних тренажерів, поділяються на два типи:

  • Зі вільними вагами;
  • Із вбудованими вагами.

Перший тип передбачає використання як тренувального ваги штанги, дисків різної ваги або гантелей. Вбудовані ваги представлені вантажоблоковими пристроями з набором обтяжувачів, закріплених на тросовій системі. Мультисистеми укомплектовані вагами, які дозволяють використовувати це обладнання як початківцям, так і досвідченим атлетам.

Використання мультистанцій

Найбільш передові багатофункціональні системи, представлені сьогодні у продажу, здатні замінити невелику тренажерну залу. Завдяки цьому фітнес-устаткуванню можна розвивати практично всі групи м'язів. Моделі з вільними вагами дозволяють працювати з «базовими» вправами для грудей і плечей, такими як лежачи жим, жим під кутом і жим сидячи, а також опрацьовувати згиначів і розгиначів рук і ніг, м'язи спини і преса.

Модулі, що використовують вбудовані ваги, дають можливість ізолювати окремі м'язи та впливати на них максимально ефективно. Вантажоблочні тренажери для дому відмінно підходять для новачків, тому що забезпечують комфорт та високий рівень безпеки. Можливість варіювати навантаження в широкому діапазоні робить мультистанції ідеальним рішенням для користувачів з різним рівнем підготовки, в тому числі і для професійних атлетів.

Переваги мультистанцій

Серед плюсів, які надають багатофункціональні тренажери своїм власникам, варто наголосити на наступних:

  • Компактність силових станцій;
  • Широкі можливості для індивідуального налаштування;
  • Просте обслуговування;
  • Економія придбання устаткування.

Багатофункціональні станції не можна рекомендувати для комерційного використання, так як всі вони, за рідкісним винятком, не розраховані на безперервне багатогодинне використання.

Мультистанції для фітнесу від ТОВ «ТопФітнес»

При виборі функціонального тренажера особливу увагу необхідно приділяти якості його виготовлення. Багато моделей мають складну конструкцію і від того, наскільки ретельно взаємодіють окремі вузли та деталі, залежить працездатність виробу. Авторитетний виробник і відповідальний постачальник у таких випадках є гарантією довгої бездоганної роботи. Надійні та ефективні мультистанції для дому, які пропонує компанія ТОВ «ТопФітнес» - це продукція всесвітньо відомих брендів, репутація яких у нас в країні та за кордоном бездоганна. У каталозі продукції ви можете вибрати модель, яка ідеально відповідатиме вашим уявленням про зручне та функціональне фітнес-обладнання для домашнього використання. ТОВ «ТопФітнес» виконує безкоштовну доставку тренажерів по Україні, а також здійснює складання та налаштування придбаних мультистанцій. Усі моделі забезпечуються офіційною гарантією від виробника та сервісним обслуговуванням на території нашої країни.