Купівля обладнання для фітнесу в Україні: варіанти та можливості
Перед покупцем фітнес обладнання відкривається значний вибір варіантів на будь-який смак, рівень запитів і, зрозуміло, бюджет. За бажанням можна взагалі не ламати собі голову, а замовити готову типову комплектацію фітнес-клубу під ключ професійним обладнанням від відомих світових брендів.

Для тих, хто хоче самостійно займатися закупівлею обладнання, ринок фітнес-обладнання пропонує такі способи придбання:

Купівля нових тренажерів вітчизняного чи імпортного виробництва;
Придбання фітнес-обладнання з США та Європи.
При цьому без проблем можна знайти фірми, які пропонують купити професійне обладнання для тренажерних залів у кредит та навіть на дуже вигідних умовах лізингу. Спосіб купівлі кожен вибирає собі сам і це нескладно, а от компанію, якій можна довірити постачання краще шукати, спираючись на точну інформацію.

Де краще купувати обладнання для тренажерного залу
Якщо ви хочете бути впевнені, що компанія-постачальник повністю виконає свої зобов'язання і не створить вам клопоту, то краще мати справу з великими гравцями вітчизняного ринку, які мають солідну комерційну історію та гарну репутацію. Дізнатися про діяльність такої фірми можна за відгуками клієнтів, які обов'язково є у мережі. Вибираючи відомого постачальника, ви отримуєте низку переваг, які не завжди можуть забезпечити невеликі компанії:

Великий асортимент професійних тренажерів, силових та кардіо;
Продукція відомих вітчизняних та зарубіжних брендів;
Гарантована оригінальність обладнання та аксесуарів;
наявність всіх потрібних вам позицій на складах, на території України;
Офіційна гарантія та сервісне обслуговування;
Можливість доставки тренажерів до будь-якої точки країни;
Встановлення та налаштування обладнання для фітнесу у вашому залі;
Навчання вашого персоналу використання та обслуговування техніки.
Важливо бути впевненим, що компанія офіційно представляє продукцію того чи іншого виробника. Справа в тому, що гарантійне та сервісне обслуговування деяких високотехнологічних моделей техніки, наприклад гребного тренажера Concept2 Model D Black PM5, можливе тільки в авторизованих сервісних центрах. Ці майстерні вважають за краще мати справу не з «сірою» технікою, що потрапила в країну по сумнівних каналах, а з сертифікованою продукцією, завезеною за всіма правилами.

Чому для покупки професійних тренажерів вибирають ТОВ «Топфітнес»
Сьогодні в Україні купити тренажери та інше спортивне обладнання пропонують десятки гідних компаній. Але далеко не всі можуть надати такий вибір, рівень цін та сервісу, як ТОВ «Топфітнес». Ми працюємо у вітчизняній фітнес-індустрії 14 років, і за цей час реалізували чимало великих та малих проектів у різних містах країни. Що ми можемо запропонувати нашим клієнтам?

Професійні силові та кардіо тренажери найактуальніших моделей;
Виключно брендову продукцію з Європи, США, Азії та України;
Тренажери з США з гарантією, що пройшли повне техобслуговування;
Офіційну гарантію та фірмовий сервіс у будь-якому регіоні країни;
Безкоштовну доставку, монтаж та налаштування тренажерів у вашому залі.
Ми можемо без перебільшень говорити про те, що ми маємо все, щоб ваш фітнес-клуб працював ефективно і залучав відвідувачів своїм першокласним оснащенням. У нашому асортименті є найпопулярніші на сьогоднішній день у світі та в Україні тренажери, такі як лижний тренажер Concept2 SkiErg2 PM5 та ейрбайк Assault AirBike AS-1. Все що потрібно для фітнесу, кросфіту, пауерліфтингу та важкої атлетики можна знайти у каталогах нашої фірми. Також ми можемо запропонувати обладнання для бойових мистецтв, яке зробить ваш спортивний зал ще більш привабливим для клієнтів, а також обладнання для настільного тенісу.

  Якщо у вас немає часу чи бажання вникати у тонкощі сучасної спортивної техніки, то ви можете повністю покластися на фахівців ТОВ «Топфітнес», які готові виконати комплектацію тренажерного залу «під ключ» відповідно до ваших побажань. Менеджери компанії можуть надати розгорнуту консультацію щодо підбору продукції, а також запропонувати кілька вигідних варіантів придбання. У нас ви можете оформити покупку одного тренажера чи повного комплекту спортивної техніки у кредит чи на умовах лізингу. Останній варіант особливо привабливий в умовах сучасного ринку, оскільки дозволяє виплачувати обладнання у процесі його експлуатації.

Клієнтами ТОВ «Топфітнес» вже стали десятки фітнес-клубів Києва, Харкова, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Черкас, Кривого Рогу, Вінниці та інших міст України. Є серед наших постійних покупців і великі мережі фітнес-клубів, які займають лідируючі позиції на ринку спортивних послуг нашої країни. Відгуки про нашу роботу нескладно знайти в інтернеті – клієнти ТОВ «Топфітнес» завжди задоволені нашими товарами, цінами та рівнем обслуговування.