Як правильно обладнати та відкрити тренажерний зал?

З кожним днем, професійний фітнес і здоровий спосіб життя набувають все більшої популярності. І тих користувачів, які звикли до різноманітності тренувальних занять, вже не здивуєш одним гантельним поруч із лавочкою або штангою зі стійкою. Кожен, що вже діє чи майбутній власник тренажерного залу, повинен розуміти, що від класу, функціональності та достатку тренажерів залежить не тільки обсяг клієнтського потоку, а й рентабельність бізнесу в цілому. Також, не варто забувати про площу передбачуваного чи існуючого тренажерного залу. Поза гласним правилом сказано, - «Чим більше приміщення тренажерного залу, - тим швидше окупність інвестицій»!

Конкурентне середовище

Для ефективного запуску та подальшого розвитку вашого тренажерного залу необхідно провести ретельний аналіз конкуренції, виявити опонентів та визначити всі їхні плюси та мінуси. Радимо не соромитися і провести кілька тренувальних занять у конкурентному тренажерному залі. Засвоїти специфіку його ціноутворення, роботи та надання послуг. Після всього цього, ви чітко розумітимете, куди необхідно акцентувати увагу і на що розставити пріоритети, для вдосконалення та покращення якості вже вашого бізнесу.

Складання бізнес-плану

На те, чи буде тренажерний зал як бізнес успішний, впливає багато факторів. Це і місце розташування приміщення, і можлива конкуренція, підбір якісного обладнання та кваліфікованого персоналу, рекламна компанія та подальша популярність. Для досягнення цього доведеться зробити величезний обсяг роботи. А, щоб все правильно організувати і нічого не упустити з уваги, вам знадобиться бездоганний бізнес-план, для створення, розвитку та отримання бажаного результату від вашого проекту.

Устаткування тренажерного залу

Наступним етапом на шляху до створення рентабельного бізнесу стане підбір оптимального обладнання для тренажерного залу. Розподіл функціональних зон та візуальне розміщення обладнання за планом вашого приміщення.

Тренажерний зал обов'язково повинен включати:

  • Зона 1 - Кардіо обладнання (Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери ...);
  • Зона 2 – Вантажоблокові тренажери (Кросовери, тягові та тягові машини…);
  • Зона 3 – Вільні ваги (Жимові лави, силові стійки та рами, хамери…);
  • Зона 4 – Гантельний ряд.

Для того, щоб обладнати ваш тренажерний зал якісно, в асортименті нашої компанії «Топ Фітнес» представлено тільки найкраще силове та кардіо обладнання від всесвітньо відомих виробників: Spirit Fitness…

Підбір персоналу та керівного складу

І ось, нарешті, ми перейшли до завершального та водночас дуже важливого етапу створення вашого бізнесу, - підбір кваліфікованого та професійного персоналу. Адже від цього залежить 50% успіху! Мало, прийняти на роботу просто накачаного хлопця чи дівчину із гарною фігурою. Посада фітнес тренера, має на увазі утвореного по даній галузі фахівця, який знається на фізіології людини, і у разі отримання клієнтом пошкодження, здатним надати першу медичну допомогу. Так само, фітнес тренер має бути дуже уважним до дрібниць, мати відповідний зовнішній вигляд, і не мати шкідливих звичок.

Відкриття тренажерної зали

І так, коли все готове та налагоджено, - проведено маркетингове дослідження та вивчено конкурентне середовище, відремонтовано приміщення тренажерного залу та встановлено обладнання, підібрано персонал та запущено рекламну компанію, - ви сміливо можете вважати, що ваш бізнес успішно запущено і незабаром ви почнете отримувати плоди від виконаної вами роботи!