Як покращити роботу фітнес клубу?

Метою оптимізуючих заходів є зниження витрат закладу і, відповідно, зростання прибутку. Фітнес клуб, організація роботи якого ретельно продумана, дозволяє заощаджувати значну суму грошей, які можна використовувати для розвитку бізнесу. При розробці комплексу заходів щодо підвищення ефективності бізнесу, важливо враховувати не лише комерційні фактори, а й інтереси клієнтів – жертвуючи їх комфортом, можна завдати серйозної шкоди іміджу клубу, ліквідувати який буде зовсім непросто.

Приклади заходів щодо оптимізації роботи фітнес клубу
Як приклад простих та оригінальних ідей, що покращують роботу, хочеться навести такі:

Використання сучасних технологій контролю доступу.

У більшості фітнес клубів відвідувачі проходять повз через адміністратора, якому пред'являють абонемент. Системи радіочастотної ідентифікації RFID дають можливість контролювати вхід дистанційно, без пред'явлення абонементу або клубної картки. Ідентифікатор із чіпом, на якому записані біометричні дані, просто знаходиться в сумці або кишені відвідувача та інформація зчитується з нього без участі людини. Ще одним варіантом використання технологій можна назвати турнікети із вбудованими сканерами відбитків пальців. У цьому випадку присутність співробітника клубу біля входу до зали необов'язкова. У столиці у такий спосіб ідентифікації користується вже не одна мережа фітнес клубів, і він визнаний дуже ефективним.

Організація зберігання одягу та особистих речей

У більшості тренажерних залів клієнт віддає свій абонемент адміністратору, а натомість отримує ключ від шафки. Поєднавши абонемент і ключ, можна заощадити на персоналі рецепції або полегшити роботу адміністратора. На відміну від звичайного ключа, електронна карта з чіпом має символічну вартість і при втраті такого абонементу його заміна коштуватиме зовсім недорого. Додатково шафи оснащують системою, що подає при зломі замку сигнал охороні. У фітнес клубах преміум-класу, де клієнти залишають у роздягальнях дорогі речі, таке нововведення буде дуже корисним.

Ще один спосіб забезпечити комфорт та безпеку клієнтам, гарантувавши при цьому невеликий, але стабільний приплив коштів у касу компанії – це встановлення додаткових шафок, розташованих у тренувальних зонах. Додаткове обладнання вирішує проблему зберігання мобільних гаджетів, дрібних особистих речей та змінного взуття. Ввівши символічну плату за використання таких осередків, ви побачите, наскільки потрібна така послуга.

Професійні тренажери від відомих брендів

Зазнавши додаткових витрат при відкритті бізнесу, можна значно скоротити в майбутньому експлуатаційні витрати. Сьогодні купити тренажери для фітнес клубу преміального сегмента вигідніше за обладнання середнього класу. Вже підраховано, що витрати на обслуговування дорогих пристроїв обходяться на рік на 15-20% дешевше, ніж тренажерів бюджетного рівня. Заміна підшипників, тросів, ланцюгів, мастило, обслуговування електроніки та інші види робіт, здатні у дуже короткий термін позбавити доступні моделі фітнес-обладнання їхньої економічної привабливості. Окрім цього, якісні та функціональні тренажери від відомих брендів – це завжди вагомий фактор залучення до зали клієнтів.

Висновок

Про засоби оптимізації роботи тренажерного залу можна говорити дуже довго. Фахівці, які мають солідний досвід у цій галузі, здатні підвищити прибуток фітнес клубу з мінімальними фінансовими вливаннями та змінами у структурі підприємства. Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС» - це один із провідних експертів України в галузі фітнесу. Ми пропонуємо консультаційну допомогу та готові вивести ваш бізнес на абсолютно новий рівень. Десятки клубів у різних містах нашої країни вже оцінили наші можливості – їхній бізнес динамічно розвивається, а прибуток зростає. Довірте своє майбутнє експертам, і ви побачите, що продумана оптимізація роботи може бути набагато ефективнішою за масштабні рекламні кампанії та акції.