Особливості професійних бігових доріжок

Призначені для використання у фітнес клубах професійні бігові доріжки суттєво відрізняються за своїми параметрами від моделей домашнього використання. Апарати для комерційного використання сконструйовані та виготовлені з розрахунком того, що їх використовуватимуть у режимі non-stop. Виробники не завжди вказують область застосування свого продукту, але, навіть не будучи фахівцем, можна без проблем дізнатися про обладнання для професійного застосування. Тому перед тим як вибрати бігову доріжку, важливо оцінити її основні характеристики.

Основною ознакою моделі для комерційного використання є посилена конструкція рами. Професійні бігові доріжки виготовлені з використанням потужних та легких профільних труб різного перерізу, здатних витримувати інтенсивне навантаження. Як правило, у паспортах таких тренажерів зазначено, що їх можуть застосовувати люди із масою тіла понад 160 кг. Так як ваш тренажерний зал напевно відвідуватимуть люди із зайвою вагою, купуватимуть апарат із меншою «вантажопідйомністю», навряд чи доцільно.

Також, до бігових доріжок для тренажерних залів існує ціла низка вимог, обумовлених специфікою експлуатації:

  • Потужність двигуна не менше 2,5 л. (Для електричних моделей);
  • Ширина бігового полотна 48-57 см;
  • Швидкість щонайменше 18 км/год.

Виробники пропонують купити бігові доріжки, що мають три різні принципи роботи:

  • Магнітні;
  • Механічні;
  • електричні.

Перший тип, який використовує в роботі магнітну систему руху бігового полотна, навряд чи можна рекомендувати для комерційного використання – ці тренажери, в силу своїх конструктивних особливостей, підходять лише домашнього застосування.

Професійні механічні бігові доріжки, купити які пропонують такий виробник як Assault Fitness, стануть чудовим рішенням для залу кросфіту та функціонального тренінгу. Такі тренажери мають величезний ресурс, прості в обслуговуванні та не вимагають підключення до мережі. Дисретне бігове полотно, що використовується в них, що складається з окремих планок, забезпечує відмінну амортизацію і має ресурс 240 000 км. Ще одна важлива перевага моделі з механікою – відсутність обмежень за швидкістю. Для кросфіту, де практикується швидке прискорення, ця бігова доріжка буде оптимальним рішенням. Компанії, що випускають обладнання такого типу, комплектують їх комп'ютерами, що дозволяють використовувати різні тренувальні програми і стежити за параметрами організму, як і у випадку з механічною біговою доріжкою AirRunner від Assault Fitness, яка не потребує розетки, - живлення електроніки забезпечують батарейки.

Найбільш популярним кардіо обладнанням для фітнес клубу можна вважати електричні бігові доріжки. У цих спортивних тренажерах полотно рухається електродвигуном, а бортовий комп'ютер гранично точно відстежує всі параметри тренувального процесу. Такі тренажери пропонують своїм користувачам максимальний рівень сервісу: широкий вибір програм, ювелірна точність підбору навантажень, контроль стану організму, інформативний дисплей, мультимедійні функції та безліч інших додаткових опцій, які роблять ці кардіо тренажери найбільш підходящими для комерційного застосування у залах різної спеціалізації.

Як придбати бігові доріжки для тренажерного залу в Україні?

Компанія ТОВ «ТопФітнес» пропонує купити професійні бігові доріжки від відомих компаній-виробників за чудовою ціною. Ми надаємо широкий вибір моделей, високу якість обладнання, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки. Також компанія забезпечує своїм клієнтам високий рівень сервісу – якщо ви не знаєте, яку бігову доріжку вибрати, наші фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант, враховуючи заплановане навантаження на тренажери, умови їх експлуатації, ваші побажання та, зрозуміло, виділений на придбання бюджет. Ми виконуємо безкоштовну доставку тренажерів до будь-якого населеного пункту України.