Навіщо у фітнес клубі потрібен спинбайк

Зовні спинбайк мало відрізняється від звичайного велотренажера, але якщо придивитися уважно, особливості конструкції все ж таки будуть видно. У першу чергу, в цих апаратах використовується інший тип посадки - сідло в них розташоване так само високо, як і у справжніх гоночних велосипедів. При цьому використовується класичне спортивне сидіння, що не дозволяє змінювати угруповання тіла в процесі тренування. Також ці тренажери для фітнесу дозволяють точно імітувати навантаження, що зазнають спортсмени на реальних трасах: підйоми, спуски та прямі ділянки.

Завдяки особливостям конструкції при тренуваннях на спинбайках задіяні не тільки м'язи ніг, а й прес і навіть спина. Саме тому цей вид кардіо-тренажерів особливо люблять професійні спортсмени і нерідко використовують їх при підготовці до змагань. На аматорському рівні спинбайк застосовується для зміцнення серцево-судинної та дихальної систем, підтримки загальної фізичної форми, спалювання жиру та, звичайно, для тренування м'язів. Багато клієнтів фітнес клубів вважають, що звичайні велотренажери - це минуле століття і вважають за краще використовувати саме спінбайки.

Професійні спинбайки для тренажерного залу

Як і більшість видів сучасного кардіо обладнання, спінбайки представлені моделями для професійного використання та для дому. Відмінності між цими класами тренажерів дуже суттєві і при виборі тренажерів для кардіо зони фітнес клубу це потрібно обов'язково враховувати.

Спінбайки аматорського рівня – це сучасні функціональні тренажери, що мають невеликі габарити та доступну ціну. Єдиний, але при цьому вирішальний недолік спортивних механізмів полягає в тому, що вони не розраховані на серйозні тривалі навантаження.

Професійні спинбайки для фітнесу – це моделі, в яких усі елементи сконструйовані та виготовлені з урахуванням екстремального режиму експлуатації. Ознаками такої техніки є:

  • Посилена рама, яка розрахована на користувачів вагою 160-200 кг;
  • Витривалий педальний вузол, здатний працювати практично безперервно;
  • Сідло, педалі та кермо, виготовлені з використанням зносостійких матеріалів;
  • Великий вибір попередньо встановлених тренувальних програм та налаштувань користувача;
  • Наявність високотехнологічних пристроїв контролю за станом організму та тренувальним процесом;
  • Додаткові налаштування, що дозволяють адаптувати тренажер для користувачів будь-якого зростання та комплекції.
  • Також, професійні спинбайки мають масивніший маховик, що дозволяє вибирати навантаження в найширшому діапазоні. Ціна такого тренажера вища, ніж домашнього, але, купивши модель для комерційного використання, ви можете бути впевнені у надійності та безпеці свого придбання.

Спінбайки для фітнес клубу від найбільшого в Україні постачальника тренажерів

Компанія ТОВ «ТопФітнес» - це постачальник закордонного та вітчизняного спортивного обладнання з десятирічним стажем. На нашому сайті ви можете вибрати та замовити тренажери для професійного та аматорського використання від найкращих світових брендів. Ми можемо запропонувати спинбайки для тренажерного залу за чудовою ціною з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України та офіційною гарантією від виробника. Купуючи тренажери комерційного класу у нас, ви отримуєте відмінне обладнання, яке високо оцінять клієнти вашого фітнес клубу.