Як це працює?

Лізинг називається тривала оренда будь-якого обладнання з можливістю його подальшого викупу. Цей спосіб придбання продукції сьогодні є вигінною альтернативою добре відомому всім банківському кредитуванню. Простіше кажучи, лізинг – це продаж обладнання на виплат або за іншим популярним визначенням – довгострокова оренда для індивідуальних підприємців та юридичних осіб з можливістю викупу обладнання.

Принцип такої послуги є дуже простим. Ви укладаєте договір із компанією лізингодавцем, і ми передаємо у Ваше повне розпорядження сучасне професійне обладнання найвищого класу, на обумовлений у документі термін. Протягом цього часу Ви поступово виплачуєте вартість тренажерів, доки повністю її не компенсуєте. З цього моменту Ви стаєте повним власником обладнання. Ви зможете відкрити свою справу вже сьогодні та розраховуватись з нами коштами, заробленими у власному залі.

Переваги лізингу обладнання

У наші дні лізинг фітнес обладнання є найефективнішим та найвигіднішим способом придбання якісних сучасних тренажерів для нового фітнес клубу або модернізації вже існуючого парку пристроїв. Серед переваг лізингу варто відзначити такі:

  • Лізинг дає можливість, не вдаючись до серйозних одноразових витрат та кредитів, закупити необхідне обладнання для фітнес клубу;
  • Придбання таким способом тренажерів, дозволяє власнику залу вигідно розподілити кошти, оскільки сприяє зменшенню бази оподаткування, за допомогою оптимізації відрахувань до скарбниці;
  • Спортивні тренажери, придбані в лізинг, цілком здатні самостійно компенсувати всі виплати, а також приносити відчутний прибуток залу з перших днів експлуатації;
  • З урахуванням коефіцієнта амортизації, термін, за який взяте в лізинг обладнання повністю окупається, більш ніж удвічі менше, ніж середній термін його експлуатації.
  • З огляду на це можна з упевненістю стверджувати, що саме спортивні тренажери в лізинг є оптимальним варіантом динамічного старту при створенні нового бізнесу.

Тренажери в лізинг від ТОВ «ТОПФІТНЕС»

Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС», добре відома в Україні як постачальник професійного обладнання для тренажерних залів, пропонує обладнання для фітнесу у лізинг на найвигідніших умовах. З нашою допомогою, ви зможете уникнути великих витрат на початку шляху та збережете кошти для інших, не менш важливих цілей. Лізинг обладнання для залу від ТОВ «ТОПФІТНЕС» вже скористалися десятки наших клієнтів і тренажери, надані нашою компанією, вже почали не тільки окупати себе, але й приносити своїм власникам прибуток.

Ми чекаємо на вас у тому випадку, якщо:

  • Вам потрібен надійний партнер, готовий оснастити Ваш тренажерний зал відповідно до найвищих світових стандартів;
  • Ви робите перші кроки в галузі фітнес бізнесу та маєте скромний бюджет.

Чи варто сповільнюватися на старті, купуючи малопривабливі дешеві тренажери? Зробіть впевнений крок уперед і складіть впевнену конкуренцію найкращим залам свого міста вже зараз! ТОВ «ТОПФІТНЕС» допоможе вам досягти успіху і зробить все, щоб Ваш фітнес клуб почав приносити дохід з перших днів свого існування.