Незалежно від того, які цілі ви ставите перед собою, тренуючись на біговій доріжці, обране вами обладнання завжди гратиме одну з ключових ролей у досягненні успіху. Саме тому безмоторна бігова доріжка Assault AirRunner AS-2, створена американськими конструкторами, вважається ідеальним рішенням для тренувань у фітнес-клубі або в домашніх умовах. Це фітнес обладнання для кардіо можна без перебільшень назвати унікальним, оскільки жодна з бігових доріжок, що випускаються в світі, не може зрівнятися з нею за характеристиками і функціональністю.

Чому професіонали вибирають бігову доріжку Assault AirRunner AS-2
Найпомітніша особливість, яку має цей професійний тренажер для бігу – це збільшена довжина його бігової доріжки. Вона становить 83,8 см і поки що залишається неперевершеною серед моделей комерційного класу. Ця особливість особливо важлива для тих, хто віддає перевагу інтенсивним тренуванням. Бігти з великою швидкістю або з прискоренням, що постійно змінюється, на такому тренажері набагато комфортніше і простіше. Ще одна цінна якість цього апарату – повністю сталева рама, що має високу жорсткість. Завдяки цьому модель може експлуатуватися максимально інтенсивно та підходить для фітнес клубів та тренажерних залів з найвищим трафіком. Максимальна вага користувача становить 160 кг і таке навантаження може дозволити собі далеко не кожна комерційна бігова доріжка.

Але найважливіші особливості цього сучасного тренажера для аеробних тренувань приховані у його робочої частини. Безмоторна бігова доріжка Assault AirRunner AS-2 – це повністю механічна модель, яка використовує у роботі виключно м'язову силу атлета. Ефективність обладнання полягає в тому, що його дія нерозривно пов'язана з енергією, що вивільняється атлетом, і користувач може вибирати навантаження і темп заняття, не вдаючись до допомоги вбудованих та індивідуальних програм. Завдяки цьому механічний біговий тренажер дозволяє спалювати на 30-40% більше калорій, ніж електричні аналоги і набагато безпечніший з погляду травм. Важливо й те, що швидкість бігу на тренажері нічим не обмежена та атлети можуть прискорюватися, не оглядаючись на можливості техніки.

Тренажер має увігнуту деку та бігове полотно, що складається з окремих секцій. Така конструкція забезпечує амортизацію при бігу, знижуючи навантаження на зв'язки та суглоби. Модель оснащена комп'ютером, що працює від джерел живлення. Електронний модуль з якісним LED-дисплеєм забезпечує підрахунок витрачених калорій, визначення швидкості бігу та пройденої відстані, визначення частоти серцевого ритму.

Бігова доріжка Assault - ідеальний вибір для фітнес клубу
Серед важливих для власників фітнес клубів та тренажерних залів переваг механічної бігової доріжки Assault AirRunner AS-2 варто відзначити такі:

Максимальна надійність механічної частини, яка досягається завдяки простій та ефективній конструкції з мінімумом деталей;
Зниження витрат на обслуговування за рахунок відсутності необхідності заміни полотна, колодок, ременів та електромоторів;
Відсутність експлуатаційних витрат, оскільки модель не використовує електроенергію.
Виробник подбав не тільки про надійність та ефективність тренажера, а й про важливі дрібниці. Обладнання має систему компенсації нерівностей підлоги, а також транспортувальні ролики, що забезпечують його просте переміщення в межах тренажерного залу.

Бігова доріжка механічного типу відмінно підходить для тих, хто вирішив розлучитися із зайвою вагою та стати володарем гарної підтягнутої фігури. Ефективність кардіо вправ на цій моделі дуже висока за рахунок повної взаємодії користувача та механізму. Досвід використання цієї моделі в залах США та Європи показав, що цей професійний кардіотренажер не менш затребуваний, ніж електричні бігові доріжки, а у кросфітерів і є лідером за популярністю.

Інтернет-магазин TopFitness.UA пропонує купити бігову доріжку Assault AirRunner AS-2 за чудовою ціною з безкоштовною доставкою у Києві та будь-якому іншому місті України. Ми надаємо на цей тренажер офіційну гарантію та забезпечуємо її повноцінним сервісним обслуговуванням на всій території країни. Дзвоніть до нас прямо зараз і дізнайтеся більше про цю унікальну техніку та умови її постачання.