Лижні тренажери – це відносно новий вид кардіообладнання, який останніми роками швидко завоював популярність у відвідувачів фітнес клубів. Першими, хто оцінив усі переваги цього тренажера, були професійні лижники, для тренувань яких у міжсезоння конструювалися та створювалися ці апарати. Лижний тренажер Concept2 SkiErg PM5 вважається найбільш вдалою моделлю з точки зору ефективності, надійності, комфорту та безпеки. Саме тому саме його найчастіше купують для комерційного використання як у нашій країні, так і за її межами.

Характеристики лижного тренажера Concept2 SkiErg PM5

Сучасний лижний тренажер Concept2 Ski Erg PM5 – це обладнання для кардіотренувань, що має нескладну систему ходу. Замість палиць у конструкції тренажера використовується трос, а ноги можуть переміщатися за бажанням атлета паралельно чи поперемінно. Конструкція цієї моделі також дозволяє тренуватися, не включаючи ноги, наприклад, стоячи на колінах або навіть сидячи. Завдяки цій особливості тренажер для імітації їзди на лижах може бути використаний у реабілітаційних центрах з обмеженими фізичними можливостями людьми.

Тренажер використовує для створення навантаження опір повітря, який забезпечується завдяки крильчатці зі спіральним демпфером. Така конструкція надає плавне та точне збільшення опору при підвищенні інтенсивності тренування. За цю особливість лижний тренажер Concept2 SkiErg PM5 високо цінують у кросфіті, де практикуються вправи із високою швидкістю рухів.

Важлива частина тренажера – це комп'ютер PM5, що забезпечує контроль тренувального процесу. На його дисплеї відображаються всі необхідні користувачеві дані, такі як темп, час, ритм серця, пройдена відстань, витрачені калорії. Для максимального комфорту комп'ютер оснастили бездротовим модулем Bluetooth, що забезпечує зв'язок з мобільними пристроями. Програмне забезпечення тренажера використовує архітектуру ANT+ та тому сумісне з гаджетами, що працюють на будь-якій операційній системі.

Особливості лижного тренажера

Професійний кардіотренажер займає мінімум місця та може бути встановлений на підлозі приміщення або закріплений на стіні. Ергономічні ручки цієї моделі, виготовлені з особливого термополімеру, забезпечують надійний хват і перешкоджають зісковзування навіть дуже вологих долонь. Біомеханіка лижного тренажера розрахована з максимально високою точністю, завдяки чому заняття на цьому устаткуванні забезпечують високе аеробне навантаження на організм, що розвиває дихальну та серцево-судинну системи. Вправи з цим пристроєм допомагають також швидко позбутися зайвої ваги, не навантажуючи суглоби та зв'язування ніг, як у випадку з еліптичними тренажерами або велотренажерами.

Аналіз використання цієї моделі у фітнес-клубах США та Європи показав, що інтенсивні вправи, що імітують їзду на лижах, ефективно не поступаються заняттям на еліпсоїді. Особливо слід відзначити вплив, який цей професійний тренажер для фітнесу чинить на м'язи плечового пояса. Відгуки про лижний тренажер Concept2 SkiErg PM5 говорять про те, що він здатний не тільки зробити тіло більш рельєфним, але й наростити м'язову масу, а також розвинути витривалість і зміцнити зв'язки.

Окремо варто сказати про ціну цього популярний лижний тренажер. Якщо порівнювати його вартість з ціною професійного еліптичного тренажера або бігової доріжки, очевидна перевага буде на стороні Concept2 SkiErg PM5. За такої ж ефективності та більш скромних габаритів, імітатор їзди на лижах дешевший у два-три рази. Тренажер можна сміливо рекомендувати як для домашнього, так і для комерційного використання – має міцну конструкцію і не вимагає спеціального обслуговування. При необхідності обладнання складається для зберігання і займає трохи більше місця, ніж прасувальна дошка. Для приведення апарата в робоче положення потрібно лише кілька хвилин.

Як купити лижний тренажер Concept2 SkiErg PM5

В інтернет-магазині TopFitness.UA ви можете купити лижний тренажер Concept2 SkiErg PM5, ціна якого буде найкращою в Україні. Ми пропонуємо оригінальне обладнання, відоме у всьому світі, з офіційною гарантією від виробника та сервісним обслуговуванням у Києві та будь-якому іншому місті нашої країни. Найкращі ціни, високий рівень обслуговування, знижки оптовим та постійним покупцям, а також безкоштовна доставка у всі регіони України, роблять нашу компанію ідеальним постачальником обладнання для фітнес-клубів та тренажерних залів будь-якого типу.