У цьому випадку, спокуса піти на компроміс і придбати для фітнес клубу якісні тренажери для дому та заощадити, особливо велика. Чи варто йти на такий крок і купувати в зал фітнес-обладнання аматорського класу, хай навіть найвищої якості?

Вибір очевидний

Для початку можна навести найпростіший приклад. Купуючи автомобіль для бізнесу, зазвичай вибирають між двома альтернативами: покупка машини, призначеної виробником для комерційного використання або цивільний дешевший варіант, який «буде не шкода». Очевидно, що оптимальним буде перше рішення, але у певних випадках має право на життя і другий варіант, більш економний.

При покупці тренажерів перед власником фітнесу клубу коштує схожий вибір. Цілком ясно, що професійне спортивне обладнання для тренажерного залу, розраховане на комерційне застосування, надійніше та ефективніше, а другий варіант, як у випадку з автомобілем, краще не розглядати зовсім. Завжди варто пам'ятати, що на відміну від машини ми купуємо тренажер не для себе, а для відвідувачів залу і тому, з точки зору бізнесу, їх інтереси в пріоритеті. В умовах серйозної конкуренції, яка має місце серед фітнес-клубів, власник залу має максимально зацікавити клієнтів, а зробити це можна лише професійним обладнанням.

Чим відрізняються професійні тренажери від домашніх

Недосвідченій людині може здатися, що різниця між фітнес-обладнанням професійного та аматорського рівня не надто велика. Це не так – тренажери, розраховані на використання в тренажерних залах, мають цілу низку відмінностей від домашніх моделей:

  • Посилена рама, здатна витримувати великі навантаження тривалий час;
  • Вузли та деталі, виготовлені з матеріалів стійких до зношування;
  • Потужні електромотори у кардіо тренажерах;
  • Максимальна функціональність;
  • Великий вибір налаштувань, що адаптують обладнання до особливостей статури та переваг клієнтів;
  • Продумані заходи безпеки, що унеможливлюють випадкові травми;
  • Високий рівень комфорту;
  • Ефективні електронні компоненти (якщо є).
  • Професійні тренажери для фітнесу випускаються серйозними виробниками, які мають можливість залучити до розробки техніки найвищого рівня. При створенні обладнання враховуються сучасні тенденції у дизайні, ергономіці, медицині, механіці та електроніці.

Одним із основних напрямків при роботі над тренажерами професійного рівня, останніми роками є біомеханіка. Такі всесвітньо відомі бренди як Impulse Fitness, Matrix, Circle, SportArt, Fitex, Spirit, Assault Fitness, Concept 2 та EuroFit мають у своєму розпорядженні цілі лабораторії, де експерти досліджують принципи взаємодії людського організму та спортивних механізмів. Завдяки цій роботі професійні тренажери отримують особливі можливості, що дозволяють мінімізувати ризик травм. Професійні бігові доріжки з амортизацією, силові тренажери з плавним ходом, автоматичні системи блокування в аварійних ситуаціях – всі розробки, спрямовані на те, щоб «подружити» людину та техніку дуже складно перерахувати.

Якість матеріалів

Не варто забувати і про зовнішній вигляд тренажерів. Так як професійне обладнання створюється спеціально для встановлення в залах та клубах, турбота про його дизайн для виробника стоїть далеко не на останньому місці. Комерційні тренажери мають особливу привабливість – механічні частини закриваються декоративними кожухами, а сидінням, рамам і рукоятям надається особлива, нерідко оригінальна форма. Ретельно продумується навіть колір та фактура покриттів – у тренажерах для бізнесу користувача має залучати абсолютно все. Деякі бренди йдуть ще далі та залучають до роботи над своїми продуктами дизайнерів зі світовими іменами.

Тренажери для дому, навіть найдорожчі та «просунуті», не здатні замінити комерційні моделі. Призначені для періодичного використання одним або кількома користувачами такі спортивні снаряди не можуть витримати роботу в режимі non-stop з максимально високими навантаженнями. Фітнес-техніка аматорського рівня – відмінне рішення для дому чи невеликого офісу, співробітники якого піклуються про свою форму і не завжди мають час та можливість відвідати тренажерний зал. Домашні тренажери компактні та дружелюбні до своїх користувачів – у їхніх функціях можна розібратися без допомоги інструктора, а обслуговування зазвичай виконується самотужки.

Професійні тренажери від ТОВ «ТопФітнес»

Тренажери професійного рівня від найкращих брендів світу ви можете купити на сайті TopFitness.UA. Якщо перед вами стоїть завдання укомплектувати фітнес-клуб обладнанням найвищого класу, ми раді запропонувати вам широкий вибір варіантів у різних цінових категоріях.

ТОВ «ТопФітнес» також надає консультаційну підтримку при виборі продукції, офіційну гарантію на всі види тренажерів, сервісне обслуговування в будь-якому місті України та безкоштовну доставку товару. Вибираючи співпрацю з нами, ви отримуєте підтримку професіоналів, які мають досвід роботи у фітнес-індустрії понад 10 років.