Як гребний тренажер діє на організм?

Принцип роботи гребного тренажера – імітація академічного веслування. При такому виді фізичної діяльності активно працює 84% м'язів, але навантаження на суглоби та зв'язки мінімальне. Також використання цього спортивного обладнання чудово спалює жир. За годину веслування можна витратити до 500 калорій, тому гребні тренажери активно використовуються спортсменами для сушіння.

Особливої популярності заслужили тренажери, що імітує веслування, у такому виді спорту як кросфіт. Велика кількість одночасно залучених до роботи м'язів, можливість максимально широко змінювати темп і навантаження у процесі занять, робить професійне кардіо обладнання цього незамінним у будь-якій залі функціонального тренінгу.

Варто також згадати, що гребні тренажери використовують професійні спортсмени для підтримки форми. Ці механізми є невід'ємною частиною кардіо-зони тренувальних баз веслярів, важкоатлетів, боксерів та борців.

Особливості професійних гребних тренажерів

Тренажери, призначені для професійного використання, мають низку важливих особливостей, що відрізняють їх від моделей домашнього використання:

Посилена рама із сталевого або алюмінієвого профілю, що забезпечує максимальну жорсткість та стійкість;
Вузли та деталі такого обладнання виготовлені із матеріалів стійких до зношування;
Елементи тренажерів розраховані на додаток великих зусиль;
Сидіння, упори та рукоятки цих моделей створюються з урахуванням високих вимог ергономіки та біомеханіки.
Гребні тренажери професійного класу використовують у роботі аеродинамічний або магнітний принципи, що забезпечують високу надійність механізму та плавне регулювання зусиль у широкому діапазоні.

Популярні моделі професійних гребних тренажерів

Відмінним прикладом професійного обладнання, яке підійде як для фітнес клубу, так і для залу кросфіту, є професійний тренажер Matrix Power, представлений на ринку американським виробником, компанією Johnson Health Tech. До створення цієї моделі було залучено професійних веслярів, рухи яких, зафіксовані точними датчиками, лягли в основу біомеханіки тренажера. Магнітний механізм ідеально повторює зусилля та ривок, характерні для справжнього веслування, що підтверджено чемпіонами зі збірної з академічного веслування США.

Ще одна модель, що користується у нас в країні і за кордоном, великий попит – це гребний тренажер Concept2 D РМ5. Це унікальна розробка, створена професійними веслярами для підтримки гарної фізичної форми міжсезоння. Апарат багато років використовується атлетами з олімпійських збірних з веслування різних країн та є своєрідним стандартом висококласного обладнання для імітації роботи веслами на суші. В основу тренажера покладено аеродинамічний принцип роботи - зусилля створюється за рахунок опору повітря, що надається лопатям крильчатки, що обертається. Важливим плюсом цієї моделі є її скромні габарити та невелика вага.

Де купити професійний тренажер?

Придбання професійного тренажера для імітації веслування – це відповідальне завдання, тому до вибору постачальника варто підійти дуже серйозно. Компанія ТОВ «ТопФітнес» – це оптово-роздрібний постачальник обладнання для фітнесу, який понад 10 років пропонує вітчизняним споживачам якісні тренажери відомих у всьому світі марок. У нас ви зможете купити професійний гребний тренажер для комерційного використання за розумною ціною та з гарантією від виробника. Ми пропонуємо безкоштовну доставку замовлення в будь-яку точку України, а також встановлення, налаштування та сервісне обслуговування спортивної техніки.