Рукояті для тяг та їх основні види

Сьогодні у фітнес клубах використовується кілька основних видів держаків. Одними з найбільш затребуваних аксесуарів такого плану є одинарні та подвійні канатні рукояті, які широко застосовуються для тренування біцепса, трицепса, м'язів спини та преса на вантажоблокових тренажерах. Рух рук при використанні цих виробів потребують постійного контролю, тому виконувати вправи з такими ручками складніше, ніж з жорсткими моделями. Переваги роботи з канатними рукоятями полягає в тому, що в тренувальний процес включаються м'язи, які за жорсткої фіксації кистей не задіяні.

Рукоятка V-подібної форми незамінна при виконанні вправ на нижньому блоці. Вона дозволяє максимально близько підтягнути кисті рук до тіла, що значно збільшує амплітуду руху у найважливішій його фазі. Використання прямої рукояті у разі не надто неефективним. У той же час пряма рукоятка для блоку не менш важлива для занять на силових тренажерах. Вона імітує гриф штанги у вправах для м'язів рук. Застосування цього пристосування замість вигнутих рукояток робить вправи «жорсткішими», що допомагає точно впливати на біцепс і трицепс і при цьому робить сильніше кисті.

Крім описаних вище виробів, у комерційному залі мають бути й інші види таких пристроїв:

  • Відкриті та закриті рукояті для кросоверів;
  • Рукоятка для тяг на трицепс;
  • Манжети для тяги;
  • Подвійні рукояті для гребної тяги;
  • Пристрої для нижніх тяг.

До перерахованих рукояток висуваються суворі вимоги, що враховують конструкцію, надійність та ергономічні характеристики продукту. При виготовленні цих аксесуарів використовують сучасні матеріали, стійкі до зношування, легкі та безпечні.

Рукоятка для тренажера: найкраще від «ТОПФІТНЕС»

Всі види рукоятей для тяг, які використовуються з силовими тренажерами, може запропонувати ТОВ «ТОПФІТНЕС». Наша продукція – це міцні та зручні вироби, виготовлені із високоякісних матеріалів відомими виробниками спортивного обладнання. Якщо ви шукаєте оригінальні комплектуючі для тренажерів, купити їх в Україні можна швидко та вигідно. Будучи офіційним представником багатьох зарубіжних та вітчизняних компаній, наша фірма готова запропонувати найкращі зразки обладнання за найприємнішими цінами. Купуючи наші товари, ви отримуєте надійне та ефективне обладнання для комерційного використання, яке допоможе залучити до зали нових клієнтів та послужить розвитку вашого бізнесу. Наша продукція використовується більш ніж у 120 фітнес-клубах та тренажерних залах країни, відвідувачі яких високо оцінюють її експлуатаційні якості. Компанія ТОВ «ТОПФІТНЕС» пропонує своїм клієнтам лише найкраще обладнання, що має офіційну гарантію, що надається виробниками.