Загальне зміцнення організму

Використання професійного велотренажера – це чудовий спосіб загального тренування організму. Під цим досить широким поняттям маються на увазі такі позитивні ефекти:

  • Зміцнення серцево-судинної системи;
  • Збільшення ємності легень та оздоровлення органів дихання;
  • Підвищення фізичної витривалості.
  • Також сюди можна включити збільшення метаболізму – такий вид фізичної активності сприяє покращенню обміну речовин та зростанню м'язової тканини.

Усі перелічені чинники, покращуючи загальну фізичну форму, цим підвищують стійкість організму до хвороб. Позитивний вплив на серце і судини також є відмінною профілактикою цілого ряду патологій, які можуть розвинутись у будь-якої людини з віком. До списку цих недуг входять гіпертонія, тромбоемболії, ішемічна хвороба серця та безліч інших хвороб, здатних викликати інфаркт чи інсульт.

Поліпшення фігури та нормалізація ваги

Найчастіше велотренажери використовують із спалювання зайвого жиру. Як показує досвід, це обладнання фітнес клієнти тренажерних залів вважають найбільш ефективним для приведення маси тіла в норму. Жінки крутять педалі для того, щоб набути витончених форм, чоловіки – з метою підтягнути фігуру та позбутися живота, а професійні атлети – для «сушіння» та входу в необхідну для виступів вагову категорію.

Незважаючи на те, що сучасні фітнес клуби пропонують і ефективніші апарати для спалювання калорій, такі як орбітреки, гребні та лижні тренажери, найбільш близькими та зрозумілими для звичайного відвідувача залу є саме велоергометр. Як і багато років тому, охочі позбавитися зайвих кілограмів і сантиметрів, вибирають найчастіше саме тренажери, що імітують їзду на велосипеді.

Боротьба зі стресом

Дуже важливий аспект застосування велотренажерів – це боротьба зі стресом та покращення настрою. Кожен відвідувач фітнес клубу хоча б раз сідав на сідло цього спортивного снаряда для того, щоб «поїхати» від проблем та турбот та отримати заряд позитиву. Поза всяким сумнівом, їзда на справжньому велосипеді, особливо за містом, не зрівняється з ефектом від кардіо тренажера, але навіть така нерівноцінна заміна допомагає боротися з депресією.

Сучасні професійні велотренажери – це фітнес обладнання високого класу, здатне подарувати своїм користувачам безліч емоцій. Багато моделей дозволяють імітувати їзду на справжньому велосипеді з високим ступенем достовірності, з нахилами при вході в уявні повороти та максимальною імітацією реального навантаження. У разі, коли через погану погоду чи сильну зайнятість здійснити прогулянку з двоколісним другом неможливо, десяток кілометрів, зроблених під дахом тренажерного залу з улюбленою музикою у навушниках, цілком можуть підняти настрій.

Чи можуть велотренажери завдати шкоди?

Суперечки щодо негативного впливу велотренажеров на ті чи інші органи та системи відбуваються з перших днів їх появи на ринку спортивних товарів. Дослідження вчених показали, що в тому випадку, якщо людина не має особливих протипоказань від лікаря щодо навантажень на серцево-судинну систему, тренування не лише дозволені, а й рекомендовані. Це стосується суглобів і зв'язок – велосипед протипоказаний лише в особливих випадках.

Якщо порівнювати велотренажер з біговою доріжкою, то потрібно особливо відзначити крутити педалі безпечніше, ніж бігти. Велотренування не мають на увазі ударних навантажень на кістки та суглоби, тому використовуються не тільки у звичайних комерційних залах, а й у закладах, які займаються реабілітацією людей після тяжких хвороб, операцій та травм.

Професійні велотренажери в Україні

Компанія ТОВ «ТопФітнес» пропонує обладнати кардіо-зону вашого фітнес клубу або тренажерного залу професійними велотренажерами від відомих у світі виробників. У нашому асортименті є моделі різного типу, у тому числі затребувані сьогодні в кроссфіті ейрбайки, що забезпечують максимально точну імітацію їзди спинбайки. Вся техніка, що пропонується на нашому сайті, є оригінальною і має офіційну гарантію від виробника. У нас ви зможете купити велотренажер за дуже цікавою ціною з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України.