Силова мультистанція, або, як іноді кажуть, багатофункціональний тренажер - це обладнання для виконання силових вправ, що поєднує в одному кілька тренажерів. Ця категорія фітнес-обладнання зустрічається і в тренажерних залах, але найбільший попит мають домашні мультистанції.

Чому мультистанція - це ідеальний вибір для дому?

Основна мета, яку мають покупці багатофункціональних тренажерів – це отримання максимальної функціональності на обмеженій площі. Мультистанція поєднує кілька видів тренажерів, об'єднаних загальної просторової рамою і, нерідко, використовують загальні обтяжувачі. Для мешканців міських квартир або невеликих будинків тренажери мультистанції є єдиним способом отримати домашній тренажерний зал на обмеженій площі.

Головна особливість багатофункціональних станцій – це їхня модульна конструкція. Тренажер надає можливість опрацьовувати різні групи м'язів. Залежно від пристрою обладнання може забезпечувати вплив на певні частини тіла або надавати можливість для повного тренування. Мультистанція для дому може включати різні модулі:

  • Вантажоблочні тренажери;
  • Устаткування для тренувань із вільними вагами;
  • Пристосування для роботи зі своєю вагою.

Деякі моделі дають можливість одночасно використовувати більше одного модуля, завдяки чому на них можуть тренуватися дві або навіть три людини. Найкращі продукти цього типу, представлені на ринку фітнес обладнання відомими брендами, можуть замінити собою тренажерний зал, що вимагає розміщення спортивного обладнання не менше 100 кв. метрів.

Як вибрати мультистанцію для дому

Компанії, що пропонують купити мультистанцію в Україні, пропонують споживачам моделі двох класів: професійну та аматорську. Тренажери, що належать до професійних, важко назвати оптимальними для домашнього застосування. Габарити і вага такої техніки можуть бути дуже солідними, як і ціна. Ці багатофункціональні тренажери призначені для комерційного використання, тому відрізняються особливо високою надійністю та різноманітністю функцій та налаштувань.

У моделях такого типу модулі найчастіше розташовані навколо основної рами і для їх повноцінного використання необхідний круговий доступ до тренажера. Найчастіше саме професійні силові мультистанції дозволяють тренуватися одночасно більш ніж одній людині. Для любителів домашнього фітнесу такий варіант також відмінно підходить, але дозволити собі багатофункціональну модель можуть лише щасливі володарі елітних просторих квартир і особняків.

Для встановлення в квартирі досить якісного аматорського тренажера, що складається з модуля для тяг, лавки для жиму, а також брусів та турніка. При виборі мультистанції для дому потрібно враховувати такі моменти:

  • Заздалегідь визначте місце, де розташовуватиметься тренажер і визначте його розміри. Не забувайте, що деякі моделі мають пристойну висоту;
  • Переконайтеся, що обладнання буде зручний доступ як для тренувань, так і для обслуговування;
  • Вибирайте техніку, що складається з найважливіших для вас модулів, вправи з якими нічим замінити не вдасться;
  • Дізнайтеся максимальне допустиме навантаження на несучу раму та модулі. Якщо ваша вага вища за допустиму, розгляньте більш міцні професійні моделі;
  • Переконайтеся, що зможете самостійно обслуговувати покупку або дізнайтесь у продавця адресу найближчого сервісного центру.

Завдяки великій кількості пропозицій купити мультистанцію, яка підійде вам за всіма параметрами, в тому числі і за ціною, буде зовсім нескладно. Також не забувайте, що деякі виробники дозволяють замовити мультистанції з певним набором модулів за вашим бажанням.

Багатофункціональні тренажери від ТОВ «ТопФітнес»

Асортимент силових мультистанцій представлений компанією ТОВ «ТопФітнес» дозволить без проблем підібрати обладнання для будь-якого приміщення. У нас на сайті ви знайдете найкращі зразки фітнес-техніки такого типу від всесвітньо відомих брендів. Усі тренажери є оригінальною продукцією, що відповідає вимогам функціональності, якості та безпеки та мають офіційну гарантію від компанії-виробника.

Складання та налаштування мультистанції – не найпростіше завдання. Але нашим клієнтам не варто хвилюватися про це. Ми доставимо фітнес обладнання в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно, а також виконаємо його збирання та налагодження. Також ми виконуємо сервісне обслуговування придбаної у нас техніки незалежно від того, в якому районі України вона знаходиться. ТОВ «ТопФітнес» - це чудові ціни, чудовий вибір та завжди індивідуальний підхід до кожного клієнта.