Тому ті, хто не мають можливості насолодитися пробіжкою по лижні, вважають за краще купити лижний тренажер для фітнесу. Це кардіо обладнання для фітнесу можна використовувати як повноцінну заміну лиж і вплив таких тренувань на організм не поступається справжнім лижним пробіжкам.

Як впливають на організм лижні тренажери?

Тренажери, що імітують їзду на лижах, належать до розряду кардіо обладнання. Основна мета такої спортивної техніки – вплив на серце та судини, збільшення обсягу легень, покращення обміну речовин та тренування різних груп м'язів. Ці особливості сприяють тому, що використовують тренажер лижі – для схуднення, також як велотренажер чи бігову доріжку.

Але порівнювати лижний тренажер із цими двома найбільш популярними видами кардіо обладнання не можна. Як велотренажер, так і бігова доріжка, впливають, в основному, на м'язи ніг і сідниці, а також меншою мірою на низ спини і черевний прес. Верхня частина тіла при цьому залишається незадіяною і майже не отримує фізичного навантаження. Тренажер лижі активно підключає до тренування м'язи плечового пояса та всю спину, знижуючи навантаження на ноги. Це відбувається за рахунок використання «лижних ціпків», механіка яких може бути реалізована за допомогою важелів або тросової системи.

У зв'язку з цим лижний тренажер впливає на організм людини комплексно, надаючи максимальний зміцнюючий та жироспалюючий ефект. Ефект від тренувань на лижному тренажері полягає в наступному:

  • Солідне навантаження отримують у ході тренування м'язи спини. Регулярні заняття на лижному тренажері швидко забезпечать гарну поставу та граціозність;
  • Добре тренується серцевий м'яз, отримуючи корисне збалансоване навантаження від інтенсивних ритмічних рухів;
  • Підвищується наповнення легенів повітрям та циркуляція крові. Це допомагає покращити насичення тканин киснем та прискорити метаболізм;
  • Енергійне тренування на тренажері чудово спалює калорії;
  • Робота з цим кардіо обладнанням завжди позитивно впливає на загальне самопочуття людини, покращуючи настрій та наділяючи зарядом бадьорості.

Але всі ці моменти можна досягти при використанні та інших тренажерів, скажете ви. Так цілком вірно. Але тут варто згадати про ще одну особливість імітаторів лижних заїздів – високий рівень безпеки. Завдяки конструкції тренажера, при його використанні не виникають екстремальні навантаження на суглоби, зв'язки та хребет. Також немає і ударних впливів на опорно-руховий апарат, як у випадку з біговими доріжками. Завдяки цій особливості лижний тренажер має зовсім небагато протипоказань – його не рекомендують використовувати людям із деякими захворюваннями хребта та тим, хто страждає від підвищеного тиску.

З усіх видів обладнання, в кардіо зоні сучасного фітнес-клубу, до лижного тренажера найближче за функціональністю та безпекою орбітрек. Проте еліптичні тренажери менш ефективно впливають на м'язи спини, ніж лижні, крім того, сильніше навантажують суглоби і зв'язки.

Як купити лижний тренажер в Україні

Якщо вас цікавить придбання лижного тренажера в Україні, то ми чекаємо на вас в інтернет-магазині професійного фітнес обладнання topfitness.ua. Ми можемо запропонувати вам найкращі зразки тренажерів від всесвітньо відомих брендів, зокрема такого популярного за кордоном як Concept2. Наші тренажери – це оригінальна продукція з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням на території України, яка може бути доставлена до будь-якого міста нашої країни абсолютно безкоштовно. Компанія може запропонувати найкращі ціни на лижні тренажери, тому що працює безпосередньо з виробниками.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» також може поставити у ваш спортзал безліч інших якісних та ефективних тренажерів, а також пропонує облаштування фітнес-клубу або тренажерного залу «під ключ», з наданням повного комплекту спортивного обладнання, встановленням кліматичного обладнання та пристроєм спеціального покриття для підлоги.