Фітнес клуб «з нуля»

Відкриття бізнесу у сфері фітнесу, яке здійснюється виключно самотужки, коштуватиме сьогодні приблизно 50-70 тис. доларів, за умови, що приміщення під фітнес клуб буде орендованим. Це найбільш відповідальний і найпростіший спосіб почати свою справу, тому що, крім грошей, потрібно вкласти в роботу чимало часу і солідні організаційні ресурси. Але, незважаючи на всі труднощі, саме такий шлях обирає більшість, тому що він дозволяє створити саме такий заклад, який уявляє собі власник. Великі витрати та клопіт, а також те, що вкладені гроші повернуться в кращому випадку через 1,5-2 роки, не відлякує людей, які мають творчу жилку і прагнуть створити свій, неповторний і затребуваний бренд у спорті.

Значно можуть полегшити завдання компанії, які пропонують відкрити фітнес клуб «під ключ». У цьому випадку левову частку турбот бере на себе підрядна організація, а майбутній власник зали лише стежить за тим, щоб результат відповідав його задуму. Компанія «ТопФітнес» пропонує швидко та за розумні гроші обладнати фітнес-клуб будь-якого рівня, надавши замовнику повністю готовий до експлуатації клуб. Ми починаємо з проектування та надання клієнту повного проекту з 3D-візуалізацією. Підсумком роботи буде зал зі спортивним обладнанням, меблями, системами кондиціювання та вентиляції, а також спеціальним покриттям для підлоги.

Фітнес клуб «на тарілці»

Придбання готового клубу, що вже працює фітнес, обійдеться приблизно в ту ж суму, що і створення нового. Величезною перевагою такого початку є наявність клієнтської бази, що дає непогану надію на те, що зал почне окупати себе з перших днів. Однак, цьому варіанту далеко до ідеалу – разом із готовим бізнесом, новий власник отримує і всі недоліки, серед яких найсерйознішими є маркетингові та управлінські помилки колишнього власника. Також потрібно бути готовим і до того, що з придбаного фітнес клубу піде частина персоналу і, можливо, багато клієнтів. Це пов'язано з тим, що залишити абсолютно все без змін навряд чи вийде, а нововведення сподобаються не всім старожилам.

Франшиза відомої мережі

Отримання франшизи відомої мережі фітнес клубів – найменш витратний спосіб увійти до цього перспективного бізнесу. У середньому вкладення становитимуть 30-40 тис. доларів. Підприємцю-початківцю надаватиметься серйозна технічна та маркетингова підтримка, а головне – зал матиме з перших днів звучне, відоме ім'я, яке привабить клієнтів. На жаль, перспектива стати франчайзі популярного у фітнесі бренду не є абсолютно райдужною. Потрібно враховувати, що, сплативши вартість франшизи та вклавши кошти в обладнання, ви будете зобов'язані щомісяця платити франчайзеру роялті, розмір якого може доходити до 15% від усього прибутку.

Окупність фітнес клубу

Визначити точні терміни окупності фітнес клубу неможливо, оскільки цей параметр впливає безліч чинників. У середньому заклад, що працює в бюджетному сегменті, має окупність від 1,5 до 2 років. Але в тому випадку, якщо було прийнято рішення відкрити елітний клуб, розрахований на вузьке коло клієнтів, вкладені гроші можуть повернутися лише через 3-4 роки. Величезний вплив на окупність маркетинг. Ретельно продумана стратегія рекламних кампаній, а також акції та різні бонуси можуть залучити велику кількість клієнтів, і якщо вдасться їх зацікавити та утримати, зробивши постійними, то вкладення окупляться на порядок швидше.

Фахівці компанії «ТопФітнес» чудово знають, як відкрити фітнес клуб в Україні, не зазнавши зайвих витрат. Найважливіші та найдорожчі складові будь-якої зали – це тренажери та інженерне обладнання. Ми готові виконати постачання, монтаж та подальше обслуговування продукції відомих у всьому світі виробників. У нас є різні, в тому числі і найбільш вигідні для підприємців-початківців варіанти, такі як придбання б/в тренажерів зі США, а також лізинг обладнання на найвигідніших для вас умовах.