Попит народжує пропозицію

Агентство League Consulting, що регулярно проводить дослідження попиту на спортивні товари, виявило у зростанні світового ринку певні тенденції. Як виявилося, сьогодні найчастіше купують продукцію, вузьку спеціалізацію, пов'язану з конкретним видом спорту. На її частку припадає майже 90% покупок. 10% - це спортивний одяг, аксесуари і товари, які можна охарактеризувати як вироби широкого спектру застосування.

Дослідження також показало, що п'ята частина всіх товарів для спорту у світі так чи інакше пов'язана з фітнесом, бодібілдингом та воркаутом. Кількість охочих купити професійні тренажери неухильно зростає і Україна поступово наздоганяє за обсягом ринку багато країн Євросоюзу. Чим викликане таке зростання попиту обладнання для спорту і особливо на продукцію для його силових видів?

Основним фактором зростання популярності спортивного обладнання в усьому світі, поза всяким сумнівом, є культ здорового тіла, що активно розвивається. У минулому залишилася мода на кволих чоловіків-хлопчиків та дівчат із благородною блідістю обличчя. У тренді підтягнуті спортивні фігури без худорлявості та зайвого жиру, на яких чудово сидять речі спортивного крою та, зрозуміло, купальники.

На зміну аристократичним депресіям, пиву та цигаркам прийшли здоровий спосіб життя, фруктові фреші та харчові добавки з вітамінами та мікроелементами. Можна із задоволенням відзначити, що мода на ЗОЖ не є швидкоплинною і прикладом можуть стати багато розвинених країн. У США спортивний стиль став популярним понад два десятиліття тому і весь цей час кількість його прихильників активно збільшується.

Обладнання для фітнесу та бодібілдингу – лідер вітчизняного ринку

Зростання попиту на професійне обладнання для фітнесу зумовлене насамперед жорсткою конкуренцією на вітчизняному ринку спортивних послуг. Кількість фітнес-клубів та тренажерних залів в Україні за останні 5 років подвоїлася і у клієнтів з'явився великий вибір варіантів різного рівня оснащення та різних цінових категорій. Боротьба споживача у кожному сегменті досить серйозна. Щоб залучити відвідувачів, фітнес-клуби розширюють перелік послуг, встановлюють сучасне кліматичне обладнання тренажерні зали, замовляють ексклюзивні дизайнерські інтер'єри. Також далекоглядні власники борються і за покращення обслуговування, залучаючи на роботу професійних тренерів та кваліфікований обслуговуючий персонал.

Але основну роль у боротьбі за популярність, поза всяким сумнівом, відіграє спортивне обладнання, тобто те, заради чого людина приходить у фітнес-клуб чи зал. Можна сказати, що сучасний споживач розпещений комфортом і увагою і, якщо доведеться вибирати між дешевою підвальною «гойдалкою» і набагато дорожчим фітнес-клубом, зазвичай вибирає друге.

Така ситуація змушує власників комерційних залів вести «гонку озброєнь», постійно розширюючи та оновлюючи парк тренажерів та іншого спортивного обладнання. Зрозуміло, виробники не витрачають час і активно створюють нові, високоефективні та привабливі моделі як економ, так і преміум-класу.

Клієнтам фітнес-клубів зараз замало, щоб техніка була просто ефективною. Високо цінуються тренажери, що створюють своїм користувачам комфорт та пропонують додаткові корисні опції. Купуючи орбітрек або бігову доріжку, власник залу, швидше за все, вибере модель, що має LCD дисплей, роз'єм USB для зарядки гаджетів і вентилятори.

Цілком очевидно, що зростання попиту на комерційні тренажери не може не вплинути на збільшення продажів домашнього-фітнес обладнання. Цей ринок має дещо іншу специфіку - любителі, які займаються вдома, зазвичай віддають перевагу техніці з вузькою спеціалізацією мультистанції та кардіо тренажери. Оскільки середній вітчизняний споживач зараз непогано розуміється на техніці, то частка професійного обладнання, що купується для особистого використання, також поступово збільшується.

Не відмовляйтеся від лідерства!

Про те, що якісне професійне обладнання для фітнесу коштує багато, знає кожен. Але це зовсім не привід поступатися дорогою конкурентам і плестись у задніх лавах бізнесу. Команда професіоналів ТОВ «ТопФітнес» допоможе вашому тренажерному залу завжди бути на висоті, максимально скоротивши витрати на оснащення. Великий асортимент тренажерів від провідних світових брендів, різного класу та виконання дасть можливість обрати оптимальне рішення, а відмінна ціна дозволить вписатися до виділеного бюджету.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому можемо дозволити собі пропонувати своїм покупцям дуже цікаві ціни. Крім цього, ми не беремо з наших покупців гроші за доставку та налаштування техніки, що при покупці великого обсягу продукції особливо вигідно. Вибираючи як постачальника нашу компанію, ви отримуєте відмінне спортивне обладнання та сервіс європейського рівня!