Такі кардіотренажери як професійні степери є у більшості фітнес клубів України. Цей вид спортивного обладнання дуже рідко використовується чоловіками і традиційно вважається жіночим. Через високий рівень інтересу клієнток, кардіотренажер степер рекомендують купити для комерційного залу в першу чергу, разом із біговими доріжками, велотренажерами та орбітреками. Чому відвідувачки обирають степер, адже в кардіо зонах сучасних залів так багато інших ефективних тренажерів?

Як працюють степери?

Висока ефективність степера, а також простота його застосування забезпечують його затребуваність у будь-якому спортивному залі, де займаються дами. Виробники випускають два основні види цих тренажерів: міні-степери та звичайні степери. Перші призначені для використання в домашніх умовах та мають перед звичайними лише одну перевагу – скромні габарити. Але цей позитивний момент не перекриває плюси, які пропонує повноцінний професійний апарат.

У фітнес клубах тренажер для ходьби степер представлений моделями трьох типів:

 • Класичні;
 • Поворотні;
 • Балансувальні.

Класичні степери – це кардіо обладнання, що точно імітує підйом сходами. При використанні тренажера задіяні м'язи ніг, сідниць, нижньої частини спини та преса. Поворотні моделі активніше залучають м'язи спини, оскільки вимагають під час використання виконання поворотів корпусу. Балансувальні здатні максимально підключити до роботи ще майже всі м'язи преса. Крім цього, необхідність зберігати в процесі тренування рівновагу забезпечує розвиток м'язів кора, що відповідають за стабілізацію тіла людини.

Класичний професійний степер можна рекомендувати всім. Простий підйом по сходах з точно регульованим навантаженням є однаково популярною вправою як у «просунутих» атлетів, так і у новачків. Тренажер можна рекомендувати відвідувачам будь-якої статі, віку та рівня підготовки.

Поворотні степери забезпечують високу інтенсивність занять та навантаження практично на всі групи м'язів. Для повноцінного використання цих тренажерів потрібна певна вправність, але завдяки продуманій та безпечній конструкції сучасного обладнання освоїти таку техніку можна за 10-15 хвилин.

Степери балансувального типу особливо цікаві відвідувачам зали. Їхній пристрій робить тренування схожим на виконання танцю в стилі рок-н-рол. Устаткування також потребує деяких навичок, які, втім, виробляються вже під час першого заняття. Можливість максимально задіяти у тренувальному процесі м'язи плечового пояса забезпечує особливу ефективність тренажера степера такого формату.

Користь, що отримується від тренувань на степперах

Користь від регулярних тренувань на професійних степперах не підлягає сумніву. Заняття на цих кардіо тренажерах мають такий вплив:

 • Тренування м'язів ніг, сідниць, спини та преса;
 • Зміцнення м'язів тазу;
 • Тренування серцево-судинної та дихальної систем;
 • спалювання жирових відкладень;
 • Формування підтягнутої, спортивної фігури за рахунок підвищення тонусу м'язів;
 • Розвиток координації рухів;
 • Поліпшення метаболічного обміну в організмі;
 • Зміцнення імунітету.

Незважаючи на те, що степери мають репутацію жіночих фітнес-тренажерів, виробниками вони позиціонуються як універсальне обладнання для забезпечення повноцінного навантаження для користувачів будь-якої статі. Також варто окремо згадати і про те, що класичні та поворотні моделі тренажерів використовуються у реабілітаційних центрах для проведення відновлювальних занять після травм та при лікуванні дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату.

Шукаєте де купити професійний степер?

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити професійний степер від відомого у всьому світі бренду без переплат і з офіційною гарантією, то, напевно, захочете розглянути пропозиції TopFitness.UA. Наша компанія понад 10 років працює на ринку комерційного обладнання для фітнесу та нас знають у всіх містах України. У нашому каталозі представлені професійні степери від компаній SportsArt, Fitex і Sportop, які мають відмінні відгуки як у вітчизняних, так і зарубіжних споживачів.

Компанія ТОВ «ТопФітнес» - це не просто інтернет-магазин степерів в Україні, де можна купити тренажери тільки цього типу. Ми пропонуємо весь спектр професійного обладнання для фітнес-клубів, тренажерних залів та центрів реабілітації, з безкоштовною доставкою, встановленням та налаштуванням обладнання на території замовника.