Ідеальне рішення у цьому випадку – фітнес клуб, де встановлені професійні тренажери для кардіо та різних груп м'язів. Але в наші дні далеко не всі мають час, щоб відвідувати храм сили і краси - багато хто змушений займатися вдома. Відмінним помічником у цій справі може стати спортивне обладнання, яке випускається спеціально для домашнього використання.

Раніше купити тренажер для дому могли дозволити собі далеко не всі. Сьогодні, коли в Україні представлено безліч недорогих та якісних продуктів від відомих брендів, головною проблемою є вибір типу тренажера та його моделі. Який апарат вибрати для особистого використання, якщо ваша мета – скинути зайву вагу та отримати підтягнуту фігуру? Зрозуміло, це має бути домашній кардіотренажер, не надто габаритний, максимально ефективний та доступний за ціною. Ось ТОП 5 найкращих тренажерів, які за відомої волі до перемоги, допоможуть вам отримати тіло своєї мрії.

1. Велотренажер

Коли ми чуємо про найкращі тренажери для дому, то насамперед приходить обладнання, що імітує їзду на велосипеді. Велотренажер – це класика домашнього фітнесу, яка здає свої позиції вже кілька десятиліть. Вже не будучи найефективнішим кардіотренажером, велостанок залишається світовим лідером продажів серед домашнього обладнання для фітнесу. Переваги, що забезпечують стабільний попит на ці тренажери, нечисленні, але дуже вагомі:

 • Щодо невеликі габарити;
 • Простота використання;
 • Висока надійність;
 • Доступна ціна.

Також слід сказати, що при правильному застосуванні домашні велотренажери досить ефективні. Мінусом такого обладнання можна назвати те, що воно впливає лише на ноги і зміцнити за його допомогою м'язи плечового пояса, спини та преса не вдасться. Тому можна сказати, що імітатори їзди на велосипеді – гарний засіб для спалювання калорій та зміцнення гомілок, стегон та сідниць.

2. Орбітрек

Еліптичний тренажер або орбітрек впевнено посідає за популярністю у домашніх спортсменів друге місце після велотренажера. Це обладнання потребує більше місця для встановлення, тож підійде не всім. Але якщо є можливість розмістити орбітрек у квартирі чи будинку, то краще від такої можливості не відмовлятися. Еліптичний тренажер для дому – це обладнання для опрацювання всього тіла. На відміну від велотренажера, при тренуваннях на орбітреці працює не тільки нижня частина тіла, а й спина, груди, руки, черевний прес і навіть частково шия. Крім цього, підключаються до тренувань та м'язи кора, що забезпечують стабілізацію нашого тіла. До плюсів орбітреків відносяться:

 • Включення у тренування практично всіх груп м'язів;
 • Високий рівень впливу на серцево-судинну та дихальну систему;
 • Можливість тренувати тільки ноги та сідниці або додатково підключати плечовий пояс.

Якщо говорити про кардіо ефект, то еліптичні тренажери є найефективнішими домашніми пристроями для спалювання жиру. Серед недоліків орбітреків – солідні розміри та велика ціна.

3. Бігові доріжки

До появи еліптичних тренажерів, домашня бігова доріжка вважалася найвірнішим засобом для схуднення та підтримки м'язів у тонусі. Біг на цьому тренажері відмінно діє на серці, судини, органи дихання, м'язи ніг та спини, зв'язки та суглоби. Тренуючись на біговому полотні, ви також покращуєте обмін речовин та зміцнюєте імунну систему. Доріжки практично не мають протипоказань – якщо в силу якихось обставин ви не можете бігти, варто вибрати спокійніший режим і цей апарат забезпечить вас просто пішою прогулянкою, що бадьорить. Хочете навантажити м'язи і витратити максимум калорій - біжіть з прискоренням і стаєте стрункішими, сильнішими і витривалішими. Плюсів у бігових доріжок чимало, але серед основних слід згадати ці:

 • Тренажер можуть використовувати люди будь-якого віку, ваги та підготовки;
 • Доріжка допомагає швидко «сушитися» та зберігати досягнутий результат;
 • Тренажер максимально універсальний і підходить для схуднення, розвитку сили та витривалості, зміцнення зв'язок, реабілітації після травм та хвороб.

Є у цього кардіо обладнання та мінуси. Це насамперед великі розміри. Якщо вам потрібен простий і надійний снаряд для схуднення, який підійде всій сім'ї, від дітей до дідусів і бабусь, то бігова доріжка – ваш ідеальний вибір.

4. Гребний тренажер

Серед кардіо обладнання для дому, гребний тренажер можна назвати нелюбимим. Це не дивно - займатися на цих апаратах дуже важко і це відлякує багатьох представниць прекрасної статі. А дарма - обладнання для імітації веслування по праву вважається одним з найкращих для позбавлення зайвих кілограмів. Гребні тренажери зміцнюють м'язи рук, грудей, преса, стегон і, звичайно, тренують спину. Імітація роботи веслами – це не тільки можливість схуднути, а й гарний спосіб отримати відмінний м'язовий тонус та ефектну поставу. Серед переваг цього обладнання:

 • Максимальний вплив на великі групи м'язів;
 • Можливість використання як як для схуднення, так і для збільшення м'язової маси;
 • Доступна ціна.

Про нестачу веслування ми вже писали вище, але готові повторитись – це важко, але дуже корисно.

5. Степери

Сучасні домашні степери – це тренажери, що точно імітують підйом сходами. Цей тип кардіо обладнання відрізняється великою різноманітністю конструкцій. Можна купити класичний кроковий апарат, схожий на еліптичний тренажер, клаймбер з сходами, що рухаються, або компактний аматорський степер. Останній обійдеться зовсім недорого і поміститься під вашим ліжком. Будь-яка зі згаданих конструкцій зможе позбавити зайвих кілограмів і зробить м'язи ніг рельєфними, якщо займатися регулярно і правильно. Переваг у крокових кардіо тренажерів багато, але у випадку з домашніми компактними моделями найважливіші такі:

 • Невеликий розмір;
 • Доступна ціна;
 • Широкий вибір програм для досягнення різних цілей.

Мабуть, єдиним мінусом такого обладнання є те, що його не можна застосовувати людям, які мають проблеми з гомілковостопними та колінними суглобами. Степери можна радити всім, хто хоче схуднути і робить основний акцент на м'язах ніг та сідниць.

Як вибрати кардіотренажер для дому?

Ви все ще сумніваєтеся, не знаючи, що вибрати для свого домашнього фітнес-залу? Зателефонуйте в ТОВ «ТопФітнес» та отримайте консультацію професіоналів, які знають про фітнес-обладнання абсолютно все. Ми більше 10 років допомагаємо людям боротися за здоров'я та красу за допомогою спорту та готові поділитися своїм досвідом з вами. Каталог нашої продукції включає брендові тренажери вищого класу для фітнес-клубів і вдома. Всі наші товари – це фірмова продукція з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням в Україні. Вибирайте тренажер для дому з нашими експертами, оплачуйте його за найвигіднішою ціною та отримуйте безкоштовну доставку покупки до будь-якого населеного пункту країни!