На що звертати увагу при покупці?

На відміну від звичайних велотренажерів, що мають магнітний або електромагнітний принцип створення навантаження, спинбайки використовують у роботі сили тертя та інерції. Опір, у разі, відбувається з допомогою зіткнення гальмівної колодки і маховика, яке величина регулюється зміною зусилля, з яким ці частини механізму притискаються друг до друга. Надійність і стійкість до зносу цього вузла є найважливішим чинником під час виборів спинбайка.

Купуючи в тренажерний зал таке обладнання для фітнесу як спінбайк, потрібно віддати перевагу моделям для професійного використання. Навантаження на тренажери в кардіо зонах фітнес-клубів завжди дуже високе, а такі велотренажери користуються особливою увагою відвідувачів. Спінбайки для комерційного використання мають великий запас міцності та їх механізми виготовлені з використанням матеріалів та технологій, стійких до зношування.

Серед параметрів, на які варто звернути увагу насамперед, слід зазначити:

Максимальна вага користувача

Для фітнес-клубу краще купити спінбайк, розрахований на вагу користувача понад 130 кг. Завдяки цьому обладнанням зможуть користуватися, без ризику його пошкодити, найбільші відвідувачі залу. Потрібно також враховувати, що вказуючи в характеристиках допустиму вагу, виробники мають на увазі лише навантаження на раму, а це не зовсім правильно. Справа в тому, що специфіка тренувань на спинбайк передбачає опору не тільки на сідло, але і на кермо. Звичайно, ви навряд чи дізнаєтесь допустиме навантаження на цю частину конструкції, але при виборі тренажера краще зупинитись на моделях із потужною кермовою частиною.

Маса маховика

Найважливішим параметром професійного спінбайка є вага маховика. Ця деталь забезпечує плавний хід педалей при будь-якому навантаженні і чим вища її маса, тим приємніший і ефективніший тренувальний процес. При невеликих значеннях навантаження зі своїм завданням відмінно справляється і легкий маховик, але при серйозному опорі такий механізм втратить плавність ходу і педалі можуть рухатися ривками. Тому для фітнес-клубу варто купити велотренажер спинбайк з маховиком від 18 кг і вище.

Пристрій приводу

Виробники випускають тренажери з ремінним та ланцюговим приводом. Моделі, в яких педальний вузол з'єднаний з маховиком ременем, мають безліч позитивних властивостей, таких як помірна ціна, безшумна робота, відсутність необхідності мастила. Але один недолік - низька надійність, перекреслює всі переваги. Спінбайк для професійного використання однозначно повинен мати лише ланцюговий привід, а ремінна передача – це доля тренажерів для домашнього використання.

Ергономічність та адаптивність

Спінбайк, що купується для комерційної експлуатації, має бути однаково комфортним для користувачів з будь-яким зростанням та комплекцією. Домогтися такої універсальності можна лише за допомогою численних налаштувань елементів конструкції. Регулювання висоти та нахилу сідла, а також висоти керма повинні проводитися в найширшому діапазоні. Крім цього, потрібно переконатися в тому, що тренажер має зручну посадку і добре продумані педалі з надійними кріпленнями, що регулюються.

Крім перелічених вище базових характеристик, потрібно оцінити й інші важливі для споживача особливості, такі як наявність дисплея, кардіодатчиків, кількість «прошитих» тренувальних програм та можливість складати власні. Детальну інформацію про кожну модель кардіо тренажера краще отримати у безпосереднього продавця спортивної техніки.

Як купити спінбайк в Україні за чудовою ціною?

Серед постачальників професійного кардіо обладнання, що пропонують купити спінбайки в Україні, компанія ТОВ «ТопФітнес» є однією з найстаріших. Ми більше 10 років пропонуємо своїм клієнтам тренажери та спортивні снаряди для фітнес-клубів, тренажерних залів, реабілітаційних центрів та домашнього використання. У нашому асортименті представлені оригінальні спінбайки від таких всесвітньо відомих брендів як Fitex та Real Ryder. Обладнання, що випускається цими компаніями, користується попитом у тренажерних залах у всьому світі та відоме своєю надійністю, функціональністю та ефективністю.

На сайті TopFitness.ua ви можете придбати спінбайк за чудовою ціною. Ми отримуємо товар безпосередньо у виробника та можемо запропонувати найкращі в Україні умови покупки. Усі моделі тренажерів мають офіційну гарантію та їх сервісне обслуговування можливе у будь-якому місті країни. Доставка професійних тренажерів по території України здійснюється безкоштовно.