Що важливо враховувати при виборі покриття для підлоги?

Різні види спорту мають на увазі різні види впливів на покриття підлоги тренажерного залу. У зв'язку з цим необхідно вибирати властивості матеріалу, найбільш значущі в конкретному випадку.

  • Зносостійкість. Універсальна властивість, що відіграє велику роль при доборі покриттів для всіх видів спорту. Тяжка атлетика, кросфіт, біг, аеробіка, бойові мистецтва – всі ці дисципліни мають на увазі серйозне навантаження на підлогу.
  • Теплоізоляція Дуже корисна якість матеріалу, яка завжди вітається. Але особливо пильну увагу цьому параметру варто приділити там, де виконання більшої частини вправ пов'язане з контактом із підлогою.
  • Опір ковзанню. Допомагає уникнути травм та забезпечує ефективне та комфортне виконання багатьох вправ, як аеробних, так і силових.
  • Амортизація. Гасить ударні навантаження на суглоби та зв'язки. Крім цього, добре амортизуючі покриття роблять простішу та безпечнішу роботу з вільними вагами, поглинаючи удар снаряда при контакті зі підлогою.
  • Звукоізоляція та поглинання вібрацій. Матеріал, що має звукопоглинаючі властивості, значно знижує рівень шуму в залі, підвищуючи рівень комфорту. Також таке покриття є незамінним у випадку, якщо під тренажерним залом знаходяться інші приміщення громадського користування.
  • Світловідбивні характеристики. Яскраві відблиски, що походять від підлоги, є серйозним дратівливим фактором для відвідувачів. У залах, де проводяться командні ігри, підлоги, що відображають світло, можуть створювати перешкоди спортсменам.
  • Екологічність. Важлива характеристика покриття для підлоги, що має відношення не тільки до комфорту, але і до безпеки відвідувачів. Підлога у фітнес клубі не повинна бути джерелом неприємних запахів. Також потрібно виключити виділення будь-яких речовин та дрібних частинок, здатних потрапити у легені та на шкіру відвідувачів.
  • При виборі покриття для тренажерного залу не варто забувати і про те, що матеріал повинен забезпечувати простий і ефективний догляд. Обслуговування покриття, а також, при необхідності, його ремонт має бути недорогим і виконуватися максимально швидко.

Сучасні покриття для фітнес-клубів і тренажерних залів

У нашій країні найбільшим попитом користуються кілька видів спортивних підлогових покриттів, що мають відмінні естетичні та експлуатаційні якості, за доступною ціною:

Рулонні покриття. Найбільш затребуваними в спортивних залах різного призначення. Представлені матеріалами різної товщини та щільності, тому вибрати продукт для використання у конкретному випадку зовсім нескладно. Відмінно пручаються зносу, легко укладаються і можуть пропонувати споживачеві різні властивості.
Модульні покриття для підлоги. Виготовлені із спеціально обробленої гуми плитки ідеально підходять для тренажерних та кросфіт залів та фітнес клубів. Мають високу стійкість до зношування, хорошу пружність, не ковзають і поглинають шум та вібрації. Обслуговування та ремонт таких підлог виконувати дуже просто, завдяки модульній конструкції.
Полімерні наливні підлоги. Хороше рішення для тренажерних залів великої площі. Таке покриття є стійким до зносу, не боїться вологи та перепадів температур, а також, залежно від складу суміші, може надавати різні експлуатаційні якості, наприклад, амортизаційні або теплоізоляційні.
Лінолеум спортивний. Підлогове покриття, яке добре показало себе при експлуатації в приміщеннях для аеробіки та танцювальних залах. Недорогий матеріал, що перешкоджає ковзанню, стійкий до зношування і укладається швидко і просто на будь-яку рівну поверхню.
Найчастіше в тренажерних залах використовують модульні та рулонні підлоги, що найбільш відповідають специфіці приміщень, а також найдоступніші за ціною.

Як обладнати свій фітнес клуб якісним покриттям для підлоги?

Якщо ви розмірковуєте про те, яке підлогове покриття вибрати для свого тренажерного залу, зв'яжіться з нашими фахівцями та отримайте кваліфіковану консультацію з цього питання. Команда ТОВ «ТопФітнес» більше 10 років займається обладнанням фітнес клубів та залів для різних видів спорту, і ми без перебільшення можемо назвати себе експертами як у підборі обладнання, так і у виборі оздоблювальних матеріалів. У нас ви зможете купити покриття для підлоги для тренажерних залів різного типу, а також замовити їх укладання «під ключ» з офіційною гарантією. Ми працюємо по всій Україні!