Аматорські чи професійні тренажери?

Якщо ви дозріли для того, щоб обладнати домашній тренажерний зал і навіть знайшли для нього місце у своєму будинку чи квартирі, варто визначитися з тим, якого класу вибрати техніку. Безперечно, ідеальним варіантом будуть професійні моделі від відомих у світі фітнесу брендів. Можна бути впевненим у тому, що витривалі комерційні тренажери, які використовуються в домашніх умовах, бездоганно працюватимуть довгі роки.

На жаль, тренажери професійного рівня має солідні габарити і не менш значну ціну, тому дозволити собі домашній зал із такими тренажерами можуть небагато. Більш доступні для приватних користувачів домашні тренажери, що мають доступну вартість та розміри, що дозволяють розміщувати їх на відносно невеликій площі. Вибираючи таке обладнання, варто віддавати перевагу продукції відомих виробників, тому що в цьому сегменті часто можна зіткнутися з продуктами низької якості.

Які тренажери мають бути у домашньому фітнес-залі?

Підбираючи тренажери для домашнього залу, потрібно насамперед спиратися на те, з якою метою він створюється. Якщо зал потрібен для того, щоб просто підтримувати тіло в хорошій фізичній формі, можна обмежитися гарним кардіо тренажером – велоергометром, біговою доріжкою або еліпсоїдом, а також стійкою з невеликою аматорською штангою та набором гантелей.

Якщо планується використовувати зал для серйозних тренувань, варто звернути особливу увагу на силові тренажери. Для невеликого приміщення відмінно підійде мультистанція, що включає вантажоблочну систему для виконання різних тяг та модуль для тренувань з вільними вагами. Вибір багатофункціональних тренажерів дуже великий, тому підібрати компактне рішення з урахуванням індивідуальних переваг буде дуже нескладно.

Найбільш функціональні та комфортні зали можна обладнати у просторих приміщеннях приватних домоволодінь. У цьому випадку легко забезпечити максимум різноманітності і навіть витримати класичний поділ на кардіо та силову зону. Бігова доріжка для дому, велотренажер, орбітрек, гребний та лижний тренажери, вантажоблокові снаряди, обладнання для функціонального тренінгу – можна дозволити собі все, що зможе витримати виділений на спортивне обладнання бюджет.

Якщо площа обмежена

Найсерйозніша проблема, з якою може зіткнутися господар будинку чи квартири під час створення спортивного залу – це повна відсутність вільного місця для фітнес-обладнання. Однак навіть у такому разі не варто опускати руки та відмовлятися від своєї мрії. Виробники обладнання для фітнесу випускають складні моделі тренажерів, а також системи, які навіть у готовому для використання вигляді займають мінімум місця. Доповнивши складний снаряд навісним турніком і парою гарних набірних гантелей можна забезпечити себе серйозною базою для домашніх тренувань.

Відмінним прикладом ефективного і скромного за розмірами оснащення є гребний тренажер Concept 2 Модель D PM5, габарити якого всього 244 x 61 см. Для того, щоб тренуватися на цьому симуляторі веслування, достатньо площі 274 х 122 см. Незважаючи на свої невеликі розміри, апарат Concept 2 D PM5 – це професійний гребний тренажер, робота на якому дозволяє навантажувати 84% м'язів та активно задіяти дихальну та серцево-судинну системи. Ця модель підійде і в тому випадку, якщо постійне місце для занять виділити не виходить - спортивний снаряд важить всього 26 кг і легко складається і встановлюється у вертикальному положенні, займаючи площу всього 63.5см x 83.8см при висоті 137 см.

Потрібна допомога в обладнанні домашнього тренажерного залу?

Найкращий спосіб недорого та ефективно укомплектувати домашній фітнес-зал – це звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія ТОВ «ТопФітнес» – це команда спеціалістів, які працюють на ринку спортивного обладнання України понад 10 років. За роки роботи ми оснастили кардіо та силовими тренажерами десятки великих та малих залів та клубів у різних містах країни та допомогли обладнати безліч домашніх тренажерних залів.

Офіційний інтернет магазин компанії TopFitness.UA пропонує продукцію як професійного, так і домашнього рівня, випущену відомими у всьому світі брендами. Ми готові створити у вас у квартирі чи будинку зал «під ключ», з урахуванням параметрів приміщення, ваших побажань та виділеного бюджету. Компанія організує безкоштовну доставку тренажерів до вас додому, а також виконає кваліфіковану збірку та налаштування обладнання. Всі товари, які ми пропонуємо, мають офіційну гарантію і підлягають сервісному обслуговуванню в нашій країні.