Фахівці компанії ТОВ «Топфітнес» брали участь в оснащенні більших 100 фітнес-клубів України та незліченної кількості невеликих тренажерних та кросфіт-залів. За майже 14 років роботи особливості спортивного обладнання було вивчено нами досконало, причому на практиці. Ми можемо впевнено говорити про те, що якщо ви зібралися встановити у своєму залі бігову доріжку Assault AirRunner AS-2 або будь-яку іншу модель професійного рівня, то краще на килимку не заощаджувати.

Чотири причини купити килимок
Цей простий і недорогий виріб має ряд важливих властивостей, про які багато хто навіть не підозрює. Серед найважливіших особливостей захисних килимків слід обов'язково згадати такі:

Захист підлогового покриття будь-якого типу та якості від механічних пошкоджень та агресивних рідин. Про які рідини йдеться? Звичайно, про поті, який іноді не просто капає, а «ллє струмком» на підлогу.
Антиковзний ефект. Багато кардіо тренажери, особливо професійні механічні бігові доріжки, при активному використанні можуть зміщуватися, незважаючи на накладки ніжок. Ці переміщення ушкоджують покриття і можуть навіть протерти його до дірок. Захисний килимок прийме все на себе та його заміна точно обійдеться дешевше, ніж ремонт ділянки підлоги.
Гасіння шуму та вібрацій. У будь-якому великому тренажерному залі гостро стоїть проблема шуму. Якщо тренажери для фітнесу знаходяться на другому поверсі, то гул і вібрації створюють дискомфорт і сусідам знизу. Захисні килимки, незважаючи на скромну товщину, значно знижують шум та динамічні впливи на перекриття.
Естетика. Сучасні бігові доріжки преміум-класу мають ефектний дизайн. Брендові захисні килимки відмінно поєднуються за стилем з тренажерами, роблячи їхній вигляд ще більш привабливим. Більше того, маркетологи помітили, що спеціальне покриття підкреслює тренувальну зону і люди прагнуть користуватися цим простором частіше та довше.
Теплоізоляція Етилвінілацетат або поліефірна тканина з вініловим покриттям, з яких зазвичай виробляють ці вироби, надійно захищає ноги спортсмена від контакту з холодною підлогою, що взимку може бути затребуваним, незважаючи на тренування у спортивному взутті.
Тому ми можемо рекомендувати килимки під бігову доріжку всім, але особливо тим власникам, які хочуть зберегти підлогу свого залу та добрі стосунки із сусідніми організаціями. Комерційний ефект від продукту йде, можна сказати, бонусом, але їм не варто нехтувати.

Чи можна замінити чимось килимок?
Зрозуміло, перша думка, що відвідує нашу людину побачивши простого і потрібного продукту – чим її можна замінити. Для килимків під тренажери це особливо актуально, тому що може бути простіше, ніж знайти безкоштовний шматок щільного та еластичного матеріалу. Але не все так просто і навіть якщо ви під час пошуку дуже постараєтесь, аналог навряд чи зможе потягатися з оригіналом. Найчастіше під бігові доріжки та професійні лижні тренажери намагаються підкласти ковролін різної товщини та текстури. Єдина користь від такої заміни – вона зможе захистити підлогу від поту та подряпин. При цьому навіть комерційний підлоговий матеріал не збереже основну підлогу від вм'ятин, тому що вона не розрахована на додаток великих зосереджених сил.

Щодо інших властивостей, то їх не варто навіть шукати. Альтернативний матеріал не зможе заглушити звук і погасити вібрації, а про захист від ковзання можна взагалі не говорити. Представлені в асортименті багатьох відомих брендів килимки для бігових доріжок виготовляються зі спеціального матеріалу, стійкого до зношування, щільного, але досить пористого, щоб ізолювати від шуму. Можна вибрати моделі різної товщини і, зрозуміло, чим товстіший матеріал, тим вищі захисні властивості. Килимки випускаються як у рулонному виконанні, так і у вигляді штучних набірних елементів, що з'єднуються за принципом пазла. Розмір покриття може бути будь-яким, тому підібрати аксесуар можна для всіх представлених на ринку кардіо тренажерів. Також можна замовити килимки за індивідуальними розмірами, наприклад, одразу на 2 тренажери.

Шукаєте варіанти якісного і не надто дорогого покриття для підлоги? Компанія ТОВ «Топфітнес» пропонує широкий вибір варіантів світового рівня. У нас є спеціалізовані матеріали для підлоги тренажерного залу, а також захисні килимки будь-якої товщини та розміру. Важко з вибором? Зв'яжіться з нами та менеджери компанії розкажуть про властивості наших товарів та допоможуть зробити оптимальний вибір.